valentina8608• 13 декабря 2016

У кого декоративна штукатурка

Хочу декоративну штукатурку в спальню, але матову однотонну, не блискучу і не рябу. Щось типу травертино. У кого є така, підкажіть як вона виглядає саме в спальні і чи добре миється?
Тумба-юмба• 13 декабря 2016
Не знаю что такое Травертино... У меня Венецианская штукатурка жемчужно-перламутровая везде, кроме детской комнаты и санузлов. Супер. Проблем нет.
Valia007• 13 декабря 2016
Травертіно чудова штукатурка,дуже стильно дивиться,текстура вапняку,як під старі стіни Мальти чи Італії.Миеться без проблем!
Valia007• 13 декабря 2016
Ой,ви з Рівного?Ми майже земляки!)))я з м.Дубно;)
автор valentina8608 • 13 декабря 2016
Ответ дляValia007
Ага, та мабуть ще й тезки))
Детсадовский полицейский• 13 декабря 2016
У меня вот такая в коридоре, очень довольна. Вот правда в спальне мне кажется лучше все- таки обои
автор valentina8608 • 13 декабря 2016
Ответ дляТумба-юмба
Венеціанка мені дуже подобається, але виглядає класично, в мою квартиру не впишеться, я щось хочу більш до модерну, просте.
автор valentina8608 • 13 декабря 2016
Ответ дляДетсадовский полицейский
От для коридору дуже гарно) Хотіла б ще в спальні побачити, бо уявлення навіть не маю як вона виглядатиме.
Тумба-юмба• 13 декабря 2016
Ответ дляvalentina8608
У меня стиль квартиры хай тек. Вписывается венецианка просто прекрасно.
mamado4ek• 13 декабря 2016
Камень травентино у меня. Очень красиво. У меня на кухне.
Valia007• 13 декабря 2016
Ответ дляvalentina8608
Ага, та мабуть ще й тезки))
дива та й годі)))
у нас в коридорі травертін,але виконаний технікою торцювання.+під колір перлини з верху.на фото більш яскраво вийшло
Valia007• 13 декабря 2016
в спальню підійде більш класичним методом,або навіть без розшивки.
mamado4ek• 13 декабря 2016
Цвет оставили не крашенный,натуральный. Сверху слой матового лака. Моется хорошо, но нужно сразу.
mamado4ek• 13 декабря 2016
Днем лучше, наверное ,видно
автор valentina8608 • 13 декабря 2016
Ответ дляmamado4ek
Покажіть як виглядає, цікавить техніка нанесення.
mamado4ek• 13 декабря 2016
Видно не очень. Но вцелом классно. Мы после праздников начинаем ремонт в санузле, ванной и коридоре. В коридоре тоже хочу штукатурку. Но без всяких лепок.
А в гостинной у меня штукатурка прикольная с маленькими шариками. Летом делали. Сейчас сфоткаю.
автор valentina8608 • 13 декабря 2016
Ответ дляValia007
Щось таке я собі і уявляю, як на останньому фото. І колір білий або молочний.
автор valentina8608 • 13 декабря 2016
Ответ дляmamado4ek
Днем лучше, наверное ,видно
Дуже гарно, техніка подобається, цікаво чи для спальні підійде чи не буде виглядати холодно.
РокерША• 13 декабря 2016
послушаю
mamado4ek• 13 декабря 2016
А это в гостинной
mamado4ek• 13 декабря 2016
Ответ дляvalentina8608
У меня в спальне обои.Страшно надоели, да по швах разошлись в некоторых местах. Прям смотреть не могу, хотя в глаза не бросается. Тоже хочу штукатурку. Но задаюсь таким же вопросом.
автор Разумная Губка • 14 декабря 2016
Ответ дляmamado4ek
А это в гостинной
Клас. Скажіть, а такий вид штукатурки не сильно блистить чи переливається, увагу не відволікає? )) Шпалери мені теж набридли, повідклеювалися в кутках ще й син помалював частково. На кухні ми робили звичайною шпатлівкою, наносили мазки шпателем, фарбували в кремовий колір, а зверху лак. Практично, гарно і зовсім не дорого. Чоловік хоче таку ж в спальню, але як на мене буде грубувато виглядати на великій площі, тому шукаю альтернативу )
mamado4ek• 14 декабря 2016
Нет,не блестит. Но там есть немного перламутра, поэтому вечером от света лампочек переливается.
В гостиной у меня скомбинировано с обоями. А у подружки полностью штукатурка в коридоре Гротто,а в гостиной Каньен. Очень красиво. И не холодно. А вот за спальню не знаю. Хотя думаю,что будет тоже хорошо. Может оттенок потеплее.
Нам и подруге делал мастер от ’Ельф Декор’ советовал, что и где лучше.
Valia007• 14 декабря 2016
Ответ дляmamado4ek
А это в гостинной
це у вас феєрія мені вона теж дуже подобається.фото не передають всієї краси,впевнена,що в реалі набагато гарніше!!!
Valia007• 14 декабря 2016
Ответ дляРазумная Губка
вона може бути блискуча або ні,залежно який підклад іде на низ.і сама феєрія йде в трьох варіантах вайт,голд і транспаранте і відповідно виглядає теж по різному.
mamado4ek• 14 декабря 2016
Ответ дляValia007
Точно, феерия. Красиво,но гости уже кусочек отбили. )))
mamado4ek• 14 декабря 2016
Ответ дляValia007
У нас вроде вайт. Так как шарики ближе к белым.
mamado4ek• 14 декабря 2016
А сколько сейчас метр травертино стоит?
автор Разумная Губка • 14 декабря 2016
Ответ дляmamado4ek
А сколько сейчас метр травертино стоит?
Вчора мені пропонували за 360 грн, ще ціни толком не моніторила.
mamado4ek• 14 декабря 2016
Нам делали 220 грн. в конце 2013 года. То где-то так оно сейчас и получается.
А феерия в этом году вроде 440 или 460 грн.
Делайте,в любом случае будет красиво!!!
Valia007• 14 декабря 2016
Ответ дляРазумная Губка
Щось дорого,це що з роботою майстра вже?хто виробник?
він є різний,якщо не самий дешевий і не самий дорогий, то стає приблизно 200грн м2 сам матеріал,а майстри (в Дубно) за роботу беруть приблизно 80-100грн м2 залежно від площі і від майстра...
феєрія по ціні дешевша в два рази.
якщо цікавить пишіть в приват,чоловік займається декоративними штукатурками вже 8 років,дам номера тел. він може Вас гарно проконсультувати.:)