valentina8608• 13 декабря 2016

У кого декоративна штукатурка

Хочу декоративну штукатурку в спальню, але матову однотонну, не блискучу і не рябу. Щось типу травертино. У кого є така, підкажіть як вона виглядає саме в спальні і чи добре миється?
автор valentina8608 • 16 декабря 2016
Ответ дляValia007
Щось дорого,це що з роботою майстра вже?хто виробник?
він є різний,якщо не самий дешевий і не самий дорогий, то стає приблизно 200грн м2 сам матеріал,а майстри (в Дубно) за роботу беруть приблизно 80-100грн м2 залежно від площі і від майстра...
феєрія по ціні дешевша в два рази.
якщо цікавить пишіть в приват,чоловік займається декоративними штукатурками вже 8 років,дам номера тел. він може Вас гарно проконсультувати.:)
Дякую. Я просто зайшла в салон декору і мені таку ціну сказали, а майстер, який бере штукатурку в тому ж салоні каже, що за 220 грн зробить травертіно включно з матеріалом. Таке взагалі можливо? Бо щось розбіжність в ціні суттєва ))
Valia007• 16 декабря 2016
Ответ дляvalentina8608
запитайте хто виробник,це має величезне значення!!!
бо є бюджетні марки,але там якість плачевна,є дорогий сегмент (італійські наприклад),а є наші українські,але по якості та цінні відмінні-я рекомендую ’Єльф-Декор’,займаємся нею вже багато років,і у Вашій темі дівчата пишуть,що теж задоволені цим виробником.
але вони зараз теж випустили бюджетну лінійку, та економія не варта результату!!!
а майстер може продати Вам бюджетний товар, і видати за оригінал наприклад,щоб заробити більше на роботі,таке нажаль деякі практикують,якщо бачать,що людина не розуміється на тому...
автор valentina8608 • 16 декабря 2016
Ответ дляValia007
Пропонують саме Ельф-декор, а як зрозуміти, де бюджетна, а де ні?
Valia007• 16 декабря 2016
Ответ дляvalentina8608
на Ельфі 1 вид Травертіно,цей матеріал не випускався в бюджетній лінійці .
Не знаю можливо майстер візьме іншої фірми наприклад Капарол...
Valia007• 16 декабря 2016
а в якому салоні берете?
автор valentina8608 • 16 декабря 2016
Ответ дляValia007
а в якому салоні берете?
Біля Покровського, назву не пам´ятаю, завтра поїдемо з майстром щось вибирати)