Любимка-анонимка• 19 декабря 2016
Харьков! Парню нужна кровь!
Девочки, в фейсбуке увидела перепост. Просьба о помощи, нужен донор. Но спустя время мало лайков, давайте поможем парню.
Шкала Радости• 19 декабря 2016
Святий Миколаю-Чудотворцю! Будь заступником всім хворим, немічним, слабким! Господи, помилуй!

Шкала Радости• 19 декабря 2016
Владико вседержителю і Святий Царю, що всіх караєш, але не нищиш, зміцняєш підупалих і підносиш повалених, печалі життя людського розвіюєш. Молимося Тобі, Боже наш, раба Твого хворого Нікіту відвідай милістю Твоєю, прости йому всякий гріх вільний чи невільний. Так, Господи, Твою цілющу силу з неба зішли, торкнися тіла, погаси гарячку, вгамуй пристрасть і всяку таємну неміч. Будь лікарем рабові Твоєму, підійми його з постелі недуги і від ложа болю - цілим і здоровим, дай його Твоїй Церкві послушним і волі Твоєї виконавцем. Бо Тобі подобає милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю і Сину, і Святому Духові нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
Шкала Радости• 19 декабря 2016
МОЛИТВА ПРО МИЛІСТЬ ГОСПОДНЮ
Господи Ісусе Христе, хай зійде милість Твоя на дитя Твоє Нікіту, збережи його під покровом Твоїм, вбережи його від усякого лукавого помислу, віджени від нього ворога, супротивника, розкрий вуха й очі сердечні, даруй радість і смирення серцю його, і нехай буде ім´я Твоє, Господи, благословенне навіки. Амінь.
Шкала Радости• 19 декабря 2016
МОЛИТВА ДО БОГОРОДИЦІ
О Пресвята Владичице Діво Богородице, спаси і збережи під кровом Твоїм усіх дітей: всіх хлопчаків і дівчаток, і немовлят, хрещених і безіменних, і тих, що у лоні матері перебувають. Покрий їх ризою Твого материнства, збережи їх у страху Божому і послуху батькам, ублагай Господа мого і Сина Твого, нехай дарує їм корисне для спасіння їх. Вручаю їх материнському догляду Твоєму, бо Ти є Божественний покров дітям Твоїм.
Мати Божа, введи мене у образ Твого небесного материнства. Зціли душевні і тілесні рани дітей наших, болящого Нікіти, гріхами батьків нанесених. Вручаю дітей наших повністю Господу моєму Ісусу Христу і Твоєму, Пречиста, небесному заступництву. Амінь.
Шкала Радости• 19 декабря 2016
О святителю Христовий Миколаю! Почуй нас, грiшних дітей Твоїх, що моляться тобi, i моли за нас, недостойних, Сотворителя нашого i Владику, ублагай Бога нашого бути милостивим до нас у нинiшньому життi i в майбутньому вiцi, нехай не за дiлами нашими, а за Своєю милiстю вiдплатить нам. Визволи нас, угоднику Христовий, вiд зла, що находить на нас, вгамуй хвилi пристрастей i бiд, що повстають проти нас. Нехай заради святої молитви твоєї не поглине нас бiда i не потопить у безоднi грiховнiй i в болотi пристрастей наших. Моли, святителю Миколаю, Христа Бога нашого, щоб подав нам мирне життя й вiдпущення грiхiв, а душам нашим — спасiння i велику милiсть, нинi, i повсякчас, i на вiки вiкiв. Амiнь.