Уси Пуси• 23 декабря 2016

Тендери

В одній із тем обговорювались тендери, як можливість заробітку. Хто в темі, поясніть, будь ласка. Наприклад, підприємець випікає хліюо-булочні вироби, він постійно моніторить проведення тендерів і бере участь у змаганнях за тендер тільки по своєму профілю. Чи є підприємець, діяльність якого спрямована тільки на участь у тендерах, неважливо, чи то поставки продуктів, чи будматеріалів?Такий собі постачальник будь чого. Тобто учасник тендеру займається якимось одним видом діяльності і пропонує свої послуги через тендер, чи може бути постачальником різних товарів?
Anna-Elina• 23 декабря 2016
Все залежить від виду закупівлі (товари, роботи и послуги). Вимоги до учасників прописані в технічному завданні - звідси і треба відштовхуватись.

ЯяяКакаджамбо• 23 декабря 2016
ну и опять ваши кведы позволяют идти в разных направлениях?
Olga Zelenyak• 23 декабря 2016
Може бути постачальником різних товарів, але для того, щоб стати переможцем тендера постачальник повинен підтвердити відповідність кваліфікаційним умовам:
- наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
- досівід виконання аналогічних договорів;
- наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають досвід
замовник обирає, які умови він висуне для учасників і визначає спосіб підтвердження відповідності цим умовам. тобто, якщо ві зможете підтвердити відповідність цим умовам, ви маєте шанс стати переможцем.
замовники не завжди вклюдаючть всі три умови і досить часто вимагають в якості підтвердження довідки в довільній формі.
Зубная фея• 23 декабря 2016
В теме на которую Вы сослались, советы давали девушке, которая занималась поставками еды в детские учреждения. Это муторное дело. Заниматься тендерами - тоже самое. Скажем, далеко не каждый сможет выполнять все ’забаганки’ клиента по подготовке документов.
автор Уси Пуси • 23 декабря 2016
Спасибо! немного разобралась
Olga Zelenyak• 23 декабря 2016
Ответ дляБабка в тапках
Спасибо! немного разобралась
Автор, сейчас система позволяет анализировать уровень конкуренции, это существенно расширяет возможности предпринимателей. Вы можете выбрать свою область и посмотреть в разрезе предметов закупки, где какая конкуренция. или выбрать конкретного заказчика. скоро будет возможно анализировать годовые планы закупок. т.е. посмотреть кто и на какую стоимость в вашей области будет закупать товар, которым вы занимаетесь в течение года.
http://bi.prozorro.org/sense/app/fba3f2f2-cf55-40a...
автор Уси Пуси • 23 декабря 2016
Ответ дляOlga Zelenyak
Спасибо большое за советы!!!!!