Называйте меня Повелитель• 23 декабря 2016
Как заработать на прозорро
Девочки знающие подскажите что это такое?Как там можно заработать?Есть некоторые проблемы в теперешнем бизнесе.
СирОжино пирОжино• 23 декабря 2016
так вам всі і розказали. Вся інформація є в інтернеті. Я теж починала з нуля.
СирОжино пирОжино• 23 декабря 2016
почніть з того, що зареєструйтеся і через фільтр подивіться тендери по вашому регіону і в вашій галузі. Потім або через сам Прозорро, або через інші майданчики подавайте документи на участь.