Згідно з прийнятим рішенням з 1 січня 2017 року посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів підвищуватимуться на 2 тарифні розряди. Збільшення посадових окладів педагогічних працівників всіх інших закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів, відбуватиметься з 1 вересня 2017 року. При цьому органам місцевого самоврядування надане право приймати власне рішення про таке зростання тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, до 1 вересня 2017 року. КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 14 грудня 2016 р. № 974 Київ Про внесення зміни у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 Кабінет Міністрів України постановляє: 1. Внести у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 36, ст. 1699, № 52, ст. 2389; 2005 р., № 40, ст. 2544; 2015 р., № 55, ст. 1806; 2016 р., № 16, ст. 626) зміну, що додається. 2. Підвищення посадових окладів педагогічних працівників навчальних закладів, які фінансуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, здійснюється з 1 січня 2017 року. Підвищення посадових окладів педагогічних працівників усіх інших закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів, здійснюється з 1 вересня 2017 року. 3. Органи місцевого самоврядування можуть приймати власне рішення про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, до 1 вересня 2017 року. Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН
Подробиці:
Органи місцевого самоврядування можуть приймати власне рішення про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів - ВОТ пусть теперь и думают за кого голосовать
А то на выборы автобусами вечно бюджетников вывозят на голосование за того или другого мера
Svet_Lana87• 26 декабря 2016
Ответ дляLvivLady
Тобто? викладачам нацвузу нічого не світить?
Получается, что с 1 сентября 2017 года. Слов нет (
oksanakirill• 26 декабря 2016
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я преподаватель, бюджетник, меня еще ни разу никуда не вывозили, ни разу ни за кого голосовать не заставляли. И моих коллег тоже.
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
з чого такі висновки?? Я викладаю у національному вузі 15 років, і ЖОДНОГО разу такого не було! Навіть не уявляю, який галас б це спричинило!