Алгонавт• 11 января 2017

Як оформити вікно?

Кімната у нас фісташкового кольору, диван сіро коричневий, і шафа купе такого кольору як на фото, тільки без дзеркал! Стінка з двох кольорів, такого як шафа і диван, комбінували! А ти як оформити вікно??? Думала тюль світло бежева і сіро коричнева як диван, подібну! Або білу і бежеву! Свикруха каже що гарно не буде, треба зелену і білу! Дівчата порадьте щось, бо вже цей ремонт так надоїв))) Вікно майже на всю стіну! Шафа купе встроєна паралельно вікна стоїть! Кутовий диван, такого кольору як на фото, стінка(гонка) ще не готова
Всім дуже дякую
Результат:
вже голосів: 19
8 (42.11%) Зелена тюль + біла
6 (31.58%) Бежева тюль і сіро коричнева
5 (26.32%) Біла тюль+ бежева(капучіно)
Каркуша Клара• 11 января 2017
Біла та темно сіра в колір Д ивана.
В шоколаде• 11 января 2017
Тюль в цвнєет стен, шторы в цвет мягкой мебели. Универсальное правило