Форточка с диоптриями• 11 января 2017

Как же научиться мало кушать?

Не можу сказати, що я товста. Моя вага при рості 165см - 58кг. Хоча до вагітності завжди була 52кг. І Зараз я не зовсім комфортно себе почуваю. Раніше після свят могла не поїсти 1-2 дні - і все нормально, вага внормі. А зараз ні... Активні вправи і дієта тільки вертають в норму. І бачу, що важко обмежувати себе в їжі. Їм мало, а зараз, хочеться більше. І як це зробити, щоб не думати про їжу, а тільки лиш трішки - все....
Не гоню• 11 января 2017
Маленькая тарелка, частое питание, добавте перекусы
Айболитная• 11 января 2017
Меньше хлеба и хлебобул изделий и сахара. Похудеете на раз два
Барышня_Смольный• 11 января 2017
Могу показать своё фото, чтобы Вам аппетит отбить) Рост 168, вес почти 90, а когда-то была как Вы(
Барышня_Смольный• 11 января 2017
Ответ дляАйболитная
Я хлеба не ем, сладкое редко, кушаю часто и по- немногу, часто гормональные сбои. Очень расстраивалась по этому поводу, ревела, ведь все мои усилия практически безрезультатны. Вот перед новым годом психонула, купила себе 2 красивых платья , прошла опять курс гормонотерапии и ещё 3 мес. лечения впереди, но, слава Богу , хоть без плюсов в весе пока и то радует.
кнопкодав• 11 января 2017
Ответ дляАйболитная
я одна съедаю за день 1 хлеб весом в 700грамм. не могу от него отказаться никак.... пока держусь 64кг при 170росте
автор Форточка с диоптриями • 12 января 2017
Ответ дляБарышня_Смольный
Але це не від народження получається, так? Може є якась причина гормонального збою...
Барышня_Смольный• 12 января 2017
Ответ дляФорточка с диоптриями
Ні, років 8-10 назад почались такі качелі з гормономи. Залозу перевіряла, гормони здавала- тільки пвдкорегують мені гормональний фон і знову( Щоб завагітніти, теж пів року гормони вирівнювала, там вже не до фігури було( Після пологів 2 роки все було добре, а ось знову почалось(
Ответ дляБарышня_Смольный
імуноферментний аналіз крові на гельмінти. робили у 2 рочки, виявили аскариди, лікувалися, а тепер в 4,5 знову зробили і знову вони є...
Ответ дляБарышня_Смольный
ой, вибачте, останнє повідомлення не вам
Барышня_Смольный• 12 января 2017
Ответ дляФорточка с диоптриями
)))) а я то думаю як глисти з гормонами співвідносяться)
Слава Українi• 12 января 2017
блін,я теж хочу схуднути (( при рості 170 см ,вага 75 . Була 83 кг. Але навіть 75 це багато