ЗаведУющая• 30 июля 2013
Допоможіть з питанням про ПРИВАТ 24
Прохожу реєстрацію в ПРИВАТ24
Після реєстрації вибило таке
Уважаемый клиент, пожалуйста, обратитесь в ближайшее отделение ПриватБанка для актуализации Ваших персональных данных.
Що це означає?
Так я пройшла реєстрацію чи ні?
Карточка- кредитка
Після реєстрації вибило таке
Що це означає?
Так я пройшла реєстрацію чи ні?
Карточка- кредитка
Слоник-тоник• 30 июля 2013
Да, прошли,
но просят актуализировать данные - такие сообщения встречала в Пр24 и в банкоматах.
ЗаведУющая
• 30 июля 2013
А шо мені треба робити просто зайти на сайт під своїми даними?А в банк мені треба йти чи ні щоб спокійно користуватися приват 24?
ЗаведУющая
• 30 июля 2013
для входу ввожу свій номер тел і пароль а мені вибиває,що невірний логін або пароль....що робити.*????ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСОЧКА
ЗаведУющая
• 30 июля 2013
Ответ дляOlywka
можно, сейчас и карту другого банка можно)))
позвоните на горячую линию 0 800 500 003
Дякую,з мобільного безкоштовно?
Трактор Вика• 30 июля 2013
справа є віконечко з допомогою онлайн. там напишіть спочатку і запитайте.
Трактор Вика• 30 июля 2013
Ответ дляАнастасія Горбачевська
подивіться чи капслок не включений і чи правильна мова.
тобто, наприклад, Ваш пароль латинецею, а Ви набераєте кирилицею. Провірте.
ЗаведУющая
• 30 июля 2013
Ответ дляТрактор Вика
а що пише?
я перевіряла і шрифт і капслук,а онлайн помічник пише *зачекайте вам хтось відповість*....і відповідь тишина