волосатое стекло• 02 февраля 2017
Складна сімейна ситуація. Шукаю підтримки
Трохи напишу з чого все починалося. Склалося так, що я у 24 роки лишилася вдовою. Із 12-річним підлітком в якості сина. Мама його загинула, коли йому було 8 років, а потім і батько, мій чоловік. Рідні він був непотрібний і стала опікуном Олежки. Чоловік лишив нам на двох 4-кімнатну квартиру в Києві. Самій мені було важко і повернулася в рідний Житомир. Знайшла роботу, батьки допомогли купити квартиру. З часом вийшла заміж вдруге, родиа сина. Чоловік прийняву Олежку як свого. Він закінчив школу, вступив у місцевий Університет на бюджет, вчиться відмінно. Зараз на 3 курсі. Квартиру київську ми здаємо, гроші для Олежки, почали будувати дім, купили йому машину. А тепер все з ніг на голову. Завагітнілі від нього жіночка 35 років. Каже, буду одружуватися, кидає Уніварситет, аби йти на роботу і мати можливість орендувати житло. Я умовляю, що не варто, грошей від оренди Київської квартири йому вистачить, зараз вартго закінчити навчання. Він мене не чує, квартиру хоче продавати, але там моя половина і я не згодна. Тут теж конфлікт. Я згодна аби вони з дружиною там жили або отримували гроші від квартирантів, але не продавати. Відчуваю, що все це від його обраниці, але не хзочу нічого казати про неї, там "любов". Хоча яка може бути любов у 35 років з 20річним стулентом? Вона вагітна, я сумніваюся, що дитина його. Але знову мовчу, бо боюся образити сина. Він пішов жити но неї, хоча я пропонувала, що ми з сім"їю переїдемо у недобудований будинок, хай живуть у квартирі аби зекономити, він категорично проти, бо не його. В дім не хоче перебиритися вже його обраниця- недобудований, немає умов для життя з дитиною. Всі варіанти не підходять. Лише покинути навчання, продати київську квартиру. А розтринькають гроші від продажу і що далі не думають ні вона, ні він. Як домовитися? Як заставити себе прийняти його майбутню дружину?
пс. Чоловік не втручається, бо підтримує сина. Каже, що вже одне його рішення взяти відповідальність за жінку і дитину заслуговує поваги. А на помилках вчаться. Коли буде погано, все одно прийде до нас. Тому не варто заважати йому помилятися або знайти своє щастя. Я меркантильна дурепа чи все таки моя позиція більш дальновидна?
Белый Лосик• 02 февраля 2017
Вы не вмешивайтесь, пускай живут как хотят. Но квартиру в Киеве не продавайте, там же часть ваша и вы имеете право ее не продавать.
Sunny_Anny• 02 февраля 2017
Не совсем понимаю его планы. Ну продадите квартиру, поделите пополам деньги, он купит однушку или не самую лучшую двушку. Как он видит себе жизнь в однушке с ребенком? Или в двушке, которую надо доводить и доводить до ума?
Сядьте и поговорите с ним. С цифрами, пусть расскажет.
Плого думать не хочется, конечно. Но как бы опыт шепчет. Поэтому квартиру не трогать.
Пусть живут на съемной, а университет - ну это его выбор, тут вы ничего не сделаете.
Чупокабра• 02 февраля 2017
Ответ дляSunny_Anny
Его планы такие: дать деньги от продажи девушке, она их тратит на себя и испаряется:)
Пульт от линолеума• 02 февраля 2017
Это будет самая глупая ошибка в жизни, продать квартиру в Киеве.
Не давайте добро на это, нивкоем случаи. Это всегда живая деньга и подстраховка!
А той 35бабе вправить бы мозги. Нашла лошка.
Хочет бросать учебу? Пожалуйста, переводить на заочку и иди работай.
ТигрЛьвович• 02 февраля 2017
Квартиру ни в коем случае не продавайте! Пусть разбираются сами, еще не известно, чей там ребенок. Пусть сдаст ДНК, чтобы вы убедились, это по умному. Тогда и помогать можно. У меня у БМ ситуация была, его бывшая жена на тот момент забеременела, а ему 19 было. И требовала квартиру им подарить и прописать туда ее сына великовозрастного от первого брака и ее. Вмешалась его мама правильно, заставила ДНК принести...Ее как корова языком слизала, развели их в суде без нее.
ТигрЛьвович• 02 февраля 2017
Квартиру сами сдавайте, как сдавали, и можете им деньгами помогать. Если не захотят так - их дело.
Кондуктор трамвая• 02 февраля 2017
у меня знакомая тоже ДНК делала без ведома мамы ребенка. Но ребенок сына оказался, да и девочка неплохая.
А квартиру ни под каким предлогом, тем более в Киеве могут жить, доучиться надо ему, можно индив.взять обучение или заочка. Это же ему семью обеспечивать не год и не два. Странная баба та. 35 лет и мозгов не на дальшейшую жизнь с ним... или есть, но без него...
Тем более денег от сдачи киевской хватит с головой на съем в Житомире...
волосатое стекло
• 02 февраля 2017
Я на квартиру не претедую. Це подарунок його батька. Вын сам склав так заповіт, аби вберегти сина від майбутніх помилок. Всі гроші від квартирантів і так витрачаються на нього - машина, оренда квартири, витрати. Плюс будуємо дім для нього. Квартира в житомирі молодшому так вирішили всі разом. А зараз все з ніг на голову через ’наречену’
Петросянша• 02 февраля 2017
Квартиру не продавать , деньги от сдачи отдавать половину сыну + пусть идет работает и переводится на заочное . Он сам должен набить своих личный шишек .
Будущая невестка старше Вас
волосатое стекло
• 02 февраля 2017
Ответ дляatews
квартиру не продавайте....для продажи нужно согласие всех родственников...сыну деньги...просто следующая квартира 1-к, которую он купить с женой - будет куплена в браке и делить при разводе будут на двоих, если вообще ему что-то оставят
Ось цого і боюся. Тому і не даю дозволу на продажу
Кондуктор трамвая• 02 февраля 2017
поясніть сину, що ви не проти шлюбу, відповідальності, але життя довге. І та квартира може його дитині бути в нагоді, столиця ж.
де він взяв ту бабу???
ТигрЛьвович• 02 февраля 2017
Ответ дляКондуктор трамвая
де він взяв ту бабу???
Вона його взяла, як часто бувае
волосатое стекло
• 02 февраля 2017
Ответ дляКондуктор трамвая
де він взяв ту бабу???
Працює адміністратором в ресторані, там і познайомилися влітку. В неї ще є дочка, яка живе з її батьками в селі.
Кондуктор трамвая• 02 февраля 2017
Ответ дляволосатое стекло
капец... вона його використовує...
Кондуктор трамвая• 02 февраля 2017
я розумію, що любов може бути і з великою різницею у віці, але щось всередині підказує....
волосатое стекло
• 02 февраля 2017
Ответ дляКондуктор трамвая
капец... вона його використовує...
Бачу, розумію. Але як донести це до нього? Або заставити себе прийняти все як є?
Кондуктор трамвая• 02 февраля 2017
автор, я б вам на каві погадала, але ви анонім,і я не можу рекламувати)
Кондуктор трамвая• 02 февраля 2017
Ответ дляволосатое стекло
поки що впевнено кажіть, що любите його, маєте відповідальність. І вдячні, що він вам повідомив все це, а не змовчав. Але насторожує багато чого. І матеріально допомагати будете , але без продажу квартири. Вона його і ви це усвідомлюєте. але знаєте, що потім не купите у Києві 98%. Такий шанс є не у всіх. Тим паче ціни зараз невисокі і таку велику задорого не куплять. А ось здавати- гарний варіант. Домовтесь на 5 років почекати. Воно ж їсти не просить.
волосатое стекло
• 02 февраля 2017
Ответ дляКондуктор трамвая
Вибачте, але не дуже вірю в гадання. Або гадалки не ті були. Одна нагадала смерть близької людини, а чоловік саме був в Ато. Уявляєте, що я пержила за 3 місяці, поки повернувся?
Кондуктор трамвая• 02 февраля 2017
Ответ дляволосатое стекло
ну і дура та гадалка. хіба таке можна казати? завжди має бути шанс. адже те, що вже сказане, то запрограмоване.
нічого поганого не хотіла)), просто сказала. я теж мало кому вірю. Але бачу дійсно що є в ситуації) а наперед людина сама вирішує
Вареный лук• 02 февраля 2017
Берите все в свои руки, здесь что то не чисто. Сын еще молод и за любовью не видит, как его используют. Я бы не доверяла дамочке, которая своего ребенка оставила родителям, а сама живет своей жизнью. Надо еще разобраться от кого будет ребенок, и если даже это его ребенок, то квартиру ни в коем случае не продавать и дамочку близко к этому вопросу не подпускать.Если вдруг бросит учиться, то это всегда можно наверстать, а вот квартиру вы уже не вернете обратно.
Не за Будка• 02 февраля 2017
Ответ дляволосатое стекло
Квартиру не продавать, ни в коем случае. И поговорить с сыном, но с холодной головой. Продумайте хорошо доводы. По поводу учебы- сейчас водителя хотят с ВО. Разве все студенты, у которых забеременели барышни бросаю учебу и продают наследство? Сейчас продавать недвижимость, если это единственный доход-глупость. И вообще, если настоящее чувство, то должна быть готова пожить на минимум от сдачи квартиры, поддержать своего любимого, помочь ему получить диплом. Она же зрелая женщина, неужели не хочет чтобы отец ее ребенка был перспективным специалистом?
Кондуктор трамвая• 02 февраля 2017
зараз іде реформа в освіті, поновитися на навчанні буде не так легко+лише на платне. То не його слова, що треба гроші. То її слова. Він би не кинув універ. І запрлата її не така велика була. Мало того, у неї є дитина, яка могла б пізніше навчатись у столиці і не знімати житло.
Автор, треба якось взнати, чи були у неї ще в той час коханці... Вона ж десь живе, знімає житло... сусіди знають-бачать, є знайомі, є профілі у мережах, багато чого.
Ответ дляволосатое стекло
От і вберігайте від майбутніх помилок. Нічого не продавати, хай живе у Києві чи знімає у Житомирі, а далі життя покаже.
волосатое стекло
• 02 февраля 2017
Ответ дляВареный лук
Якщо покине навчання, поновиться лише на платне. Я платити не зможу, грошей від київської квартири вистачає на зйом в Житомирі, їх витрати, але коли з’явиться дитина, невідомо, чи вистачить. Прошу довчитися, зараз перевівся на заочне, знайшов роботу з в банку з перспективою. Але за умовою наявності вищої освіти. Зараз зарплата невисока, але є перспектива. варто довчитися і працювати. Вона ж хоче все і доразу.
Не за Будка• 02 февраля 2017
Ответ дляКондуктор трамвая
Согласна на 100%, бросить учебу легко, а вот вернуться...
Сейчас он в колее, учиться хорошо, преподаватели его знают, зачетка работает на него и т.д... А бросит- пройдет желание и найдется 1000 причин чтобы не восстанавливаться.
волосатое стекло
• 02 февраля 2017
Ответ дляКондуктор трамвая
Боюся копати, бо дінається син, знову будуть образи. Хочу вірити, що справді любов, але поки що бачу її лише в нього. В неї матеріальний інтерес.