Ms. Доброта• 11 февраля 2017

Морская капуста

Девочки, подскажите проверенные блюда из морской капусты, так чтоб было ребёнку вкусно ( 7 лет ) , без уксуса, майонеза и приправ синтетических
_Анна_83• 11 февраля 2017
без уксуса и синтетических приправ ее и взрослому жрать невозможно)))
Душка-свекровь)))• 11 февраля 2017
’Морской оливье ’
все тоже самое,только заправляется сметаной и без колбасы.
Душка-свекровь)))• 11 февраля 2017
Еще один: морская капуста,чеснок,масло подсолнечное (можно оливковое) кунжут - по желаню.
Болтушка Му• 11 февраля 2017
Раньше делала: морская капуста, лук, яблоко, кальмары, лимонный сок, масло.
автор Ms. Доброта • 11 февраля 2017
Спасибо, попробую )
SurReal• 11 февраля 2017
Ответ для_Анна_83
Не згідна))) купила тут на Кідстаффі сушену, готую сама. Якщо відварити просто у підсоленій воді, можна робити салат з яйцем та сметаною, з морквою, грибами.
А можна зварити маринад (сіль, цукор, перець, лавровий лист і оцет) і залити на кілька годин відварену капусту, На смак набагато краща від магазинної і по ціні набагато вигідніша. Спробуйте
_Анна_83• 11 февраля 2017
Ответ дляSurReal
спасибо огромное за рецепт. попробую обязательно!
Пышечка• 12 февраля 2017
1. Морська капуста+тертий варений буряк+цибуля але мілко порізана+ трошки гарбузового насіння, заправити олією, можна додати солоного огірка або часник видавити.
2.Морська капуста 2/3+ терта морква по корейськи+горіхи грецькі. В ідеалі добре з терто морква по корейськи, але я просто тру моркву(не дотримуюсь рецепту моркви по -корейсьеи), заправляю спеціями (коріандр, суміш перців, сіль, під настрій трошки цукру та фруктового оцету), олією

І так, я готую морську капусту з сушеної. дуже така сушена зручна в використанні і вигідна в ціні!
Пышечка• 12 февраля 2017
Ответ для_Анна_83
Я використовую суху капусту, готується досить легко: залити водою, вона настоїться вбере воду, промити-вимити пісок, можна проварити-готово з жмені -капусти так скажімо 300-400грам, не купую’мокру’ в торговй мережі. Не довіряю їх технологіям (яка вода, чи добре промили, що за оцет і т.д). Капуста сушена збільшуєтся в 6-7разів при приготуванні, тобто в торговій мережі люди платять не за морську капусту, а за воду. А є ще сублімована суха капуста, вона збільшується в 10-12 разів, але не така поживна, і звідки я знаю, з якої капусти відновлювали ту, що продають в торгівлі. Тому вважаю краше купити суху і дома відновлювати і з неї готувати.