Сижу на стуле• 15 февраля 2017
нелегалом в Іспанії з дитиною
На скільки реально нормально прожити, і чи безпечно?
Веснушка• 15 февраля 2017
Какая прелесть! Особенно з дитиною.Коли Вам скажуть ’на скільки’,Ви жебрацтвом цю суму заробляти будете?Чи всі вікна у місті перемиєте?
ПИПИКНУТАЯ• 15 февраля 2017
Мої друзі так поїхали з першокласником) повертатися не будуть. Чоловік працює на будівлі, дружина влаштувала до школи малого, і підробляє прибиральницею. При тому ,що тут мали свою нормальну роботу.
Принцепесочка• 15 февраля 2017
А, что Вы будете делать если ребенок или Вы там заболеют и понадобиться медобслуживание. Где будет ребенок, когда вы будете на работе?
ПИПИКНУТАЯ• 15 февраля 2017
Ответ дляВеснушка
Нічого подібного. Там є спілки українців, квартали українців. Не все так страшно))) працюють і живуть. Іспанська мова не складна.
ПИПИКНУТАЯ• 15 февраля 2017
Ответ дляYuliaYuliaYulia
А если,не дай Бог,понадобится медицинская помощь?
Навіть бомжам на вулиці надають,для цього є звичайна лікарня.місцева влада не кидає іноземців вмирати біля лікарні.це з власного досвіду.
Нифига_ни_ни• 15 февраля 2017
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
Да-да, и там вас все ждут, чтобы принять бесплатно у себя, да еще и с ребенком! На заработках украинец украинцу волк!
Сижу на стуле
• 15 февраля 2017
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
Ваші друзі будуть подавати на внж через 3роки?
Веснушка• 15 февраля 2017
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
Є думки,що й на Марсі живуть) а мова -так,нескладна!
Ви запитайте автора,скількома мовами вона вже оволоділа,щоб додати ’нескладну іспанську’
Сижу на стуле
• 15 февраля 2017
Ответ дляВеснушка
Я викладач англ.і німецької
Веснушка• 15 февраля 2017
Ответ дляСижу на стуле
Я викладач англ.і німецької
То вже добре! Тоді мову опануєте швидше.
Я також викладач англійської)
Сижу на стуле
• 15 февраля 2017
Ответ дляВеснушка
Я також викладач англійської)
Хоч один плюс є ...)
Але яку роботу можна отримати будучи нелегалом?окрім прибирання
Веснушка• 15 февраля 2017
Ответ дляСижу на стуле
Хоч один плюс є ...)
У мене є знайомі,вони мають нерухомість у Валенсії.володіють англійською та іспанською,вона журналістка.Влітку живуть там-дитина опановує іспанську.Жінка підробляла у агеції з нерухомості-перекладала інфо для сайту.Але вони не мали наміру там залишатися.
Сижу на стуле
• 15 февраля 2017
Ответ дляAkvalita
Была в Барселоне прошлым летом. Не знаю, как для нелегалов, но если есть деньги то там супер. Для себя отметила очень дешевые продукты. Отличные люди. Удачи вам автор)
Дякую!)
Копирайторша• 15 февраля 2017
Ответ дляСижу на стуле
Я викладач англ.і німецької
А зачем вам в Испанию тогда? К тому же уровень жизни там не очень.
Сижу на стуле
• 15 февраля 2017
Ответ дляКопирайторша
Декрет закінчився. Я в маленькому місті. Роботи тут нема.