Їдемо зустрічати день народження сина. Хочемо сходити в аквапарк Дрим Таун це я дивилася оболонь. І в Океан плазу. Щось біля метро бажано. Нам на 1 сутки. На олх по об´явах телефонувала , хочуть по предоплаті. З 25 на 26 лютого. Бажано 2 -х кімнатну. Дякую
Ответ дляDiana89
При зустрічі. Я сама здаю квартиру. Спочатку показую її,потім оплата. Я скину гроші і потім де його шукати. Останнім часом людям не дуже довіряю.
Вы снимаете на сутки и Вам не всеравно как она віглядит? А если люди вам забронируют, а ві не приедете - как быть?