Фантазерша• 24 февраля 2017
Дамочки-советчицы, а кто-то может пофастать настоящими...... ФОТО обязатльно
лубутенами)))))
(**ссылка удалена Администрацией**)
Фима Собак• 25 февраля 2017
Ответ дляСнежнакомка
Сумніваюсь, що на Совєтчиці переписуються дівчата, які дійсно вміють робити достойний шопінг) По крайній мірі, хіба що читають, але я жодного разу не зустрічала вдалого огляду.
Якщо бачили, дайте посилання, почитаю.
Я покупала сумку за 30 дол вместе 375 linea pelle и туфли за 25 вместо 295 дол cazabat. Вы о таких скидках или еще круче? Сама юы с удовольствием полющалась ) люблю поймать хорошую цену ))
ОхиИВздохи• 25 февраля 2017
Ответ дляvasi4kina
Спасибо за характеристику , что бы я без Вас делала . У каждого своё мнение и суждения , для меня и очень многих моих знакомых мужчин ...разведённая женщина с реьенком или двумя -это уже не первый сорт , так сказать (простите за такой оборот )
Кончно-конечно) не то что ’красота’ 40+, все мужики мечтают на склоне лет встретить вас)
Снежнакомка• 25 февраля 2017
Ответ дляОстановщица
Та ну. Пол жизни тратить на вылавливание и мониторинг какой-то шмотки? Зашла. Понравилось купила и пошла дальше)))
чому пів життя) це як полювання - азарт наше все)))
для мене зайшла - купила, дуже скучно
Зараз чоловік хоче нове авто - вже ізвращається - моніторить штатовські аукціони і хоче кораблем привезти в Україну, хоча може поїхати в салон і купити)але ж то вже не цікаво!
для мене зайшла - купила, дуже скучно
ОхиИВздохи• 25 февраля 2017
Ответ дляvasi4kina
А Вы, мадам , явно из числа разведённых женщин с ребёнком ?
Не угадали) замужем, 26 лет, 50 кг еще и счастлива в браке)
Гороховая• 25 февраля 2017
Ответ дляОхиИВздохи
Фото в студию...
На фоне странички кидстаффа....
Остановщица• 25 февраля 2017
Ответ дляОхиИВздохи
Сейчас у Вас ещё доказательства счастья потребуют)
Остановщица• 25 февраля 2017
Ответ дляОхиИВздохи
И телефон мужа оголодавшие тетки попросят чтобы у него уточнить)))
Снежнакомка• 25 февраля 2017
Ответ дляФима Собак
так, я про такі знижки, звичайно не про ті десятьдоларів, що писала дівчина
У мене були Жан-Мішель Казабат років зо пять назад, ботинки, от чесно, вже і не пам’ятаю за скільки я їх виловила, але точно більш ніж з 60% знижкою.
От і Шатц у мене є - також, виловлені за смачною ціною.
Зараз ловлю їх босолапки, так подобаються, шо капєц)але ж не цікаво просто придбати за ту ціну, що є)
І всьому цьому навику не навчить Совєтчиця!
Я завдячую зовсім іншому ресурсу і іншим дівчатам!
Гороховая• 25 февраля 2017
Ответ дляСнежнакомка
Шатц не зрозуміла взагалі, були ботильйони- продала за третину вартості.
Мені були дуже незручні, але в мене занадто високий підйом.
ОхиИВздохи• 25 февраля 2017
Ответ дляОстановщица
телефон свекрови дам))) она меня любит, быстро люлей всем навыписывает
ОхиИВздохи• 25 февраля 2017
Ответ дляСнежнакомка
ШУ?
ОхиИВздохи• 25 февраля 2017
Ответ дляvasi4kina
Вам не всю жизнь будет 26, Вы это знаете. Поэтому , не будьте столь категоричны
Естестно) но самый дорогой подарок муж мне уже сделал) но вам не понять.
ОхиИВздохи• 25 февраля 2017
Ответ дляГороховая
Фото в студию...
На фоне странички кидстаффа....
И в лабутенах?
Фима Собак• 25 февраля 2017
Ответ дляСнежнакомка
А поділіться, що за ресурс? )
Снежнакомка• 25 февраля 2017
Ответ дляГороховая
можливо і таке - потрібно підібрати свою колодку
Гороховая• 25 февраля 2017
Ответ дляОхиИВздохи
И в лабутенах?
Да зачем, нет, просто красивая 50- кг молодая фигура...
На фоне Советчицы...
Гороховая• 25 февраля 2017
Ответ дляСнежнакомка
Із останніх- тільки реально підійшло взуття Дональд Пліннер
Снежнакомка• 25 февраля 2017
Ответ дляФима Собак
А поділіться, що за ресурс? )
без образ, можна я залишу як своє надбання
Остановщица• 25 февраля 2017
Ответ дляОхиИВздохи
Молодцы девчонки!
Снежнакомка• 25 февраля 2017
Ответ дляГороховая
Чудова марка, плюсую! І така в мене є, з лініqrb Ліза фон Донадь Плінер) і знову ж, виловлена стопроцентів за смачнезну ціну!
От в тому то і секрет вдалого шопінгу - придбати безліч офігенних речей за бомбезними знижками)!
Принцепесочка• 25 февраля 2017
Ответ дляСнежнакомка
Якщо бачили, дайте посилання, почитаю.
Так я ж Вам і кажу, що якщо хочете бачити огляди, то читайте блоги. Можете тут створити запитання які блоги слід читати, Вам дадуть посилання. Порадниця не є таким форматом. Але шопінг дівчата з порадниці також вміють робити, повірте.
Гороховая• 25 февраля 2017
Ответ дляСнежнакомка
В мене теж є Ліза босоніжки на височенних підборах, але нереально зручні. Купувала із 70% знижкою.
Гороховая• 25 февраля 2017
Ответ дляСнежнакомка
Поговорила з Вами- піду перевірю скидочні сайти!
Остановщица• 25 февраля 2017
Ответ дляСнежнакомка
Посмотрела. Такое... а-ля саламандр
Снежнакомка• 25 февраля 2017
Ответ дляГороховая
доречі, зараз мені і не трапляється лінійка Ліза для Дональда, бачі є Дональ джі Плінер, мабудь, Ліза вже на ньго не працює)...
А я зараз ще хочу коротеньку дубльоночку - таку моднячу)але ніяк не можу виловити, та й до всього ще й остаточно не знаю, яку марку саме хочу)))я завжди, щось як намутю)))
Принцепесочка• 25 февраля 2017
Ответ дляСнежнакомка
ну якщо ми про schutz говоримо, то я хочу ось таку модель. Є така і y weitzman, але за відгуками schutz не гірші. Ну ось вам і евау. Початкова вартість була 170, я знайшла на евау за 48. Давно знайшла. Повністю шкіра. Це гарна знижка чи така собі? Не потрібно казати, що на порадниці нічого не вміють.