Фантазерша• 24 февраля 2017

Дамочки-советчицы, а кто-то может пофастать настоящими...... ФОТО обязатльно

лубутенами)))))
(**ссылка удалена Администрацией**)
Снежнакомка• 25 февраля 2017
Ответ дляОстановщица
Посмотрела. Такое... а-ля саламандр
https://www.donaldjpliner.com/category/donald-j-pl...
Ну, як кажуть, на вкус и цвєт фломастєри разниє)
Це, як мені підти на сайт Мартінсонів і сказати фубетрирази - Ви ж розумієте)
У Плінера мені подобається класика! Чудова колодка на стандартну стопу.
Виконання самого взуття - ювелірно!
Але я вже пішла дальше нього)

ОхиИВздохи• 25 февраля 2017
Ответ дляГороховая
Да зачем, нет, просто красивая 50- кг молодая фигура...
На фоне Советчицы...
Открывайтесь) фото кину)
Принцепесочка• 25 февраля 2017
Ответ дляГороховая
Шатц не зрозуміла взагалі, були ботильйони- продала за третину вартості.
Мені були дуже незручні, але в мене занадто високий підйом.
У меня тоже есть босоножки Schutz. Покупала в Helen marlen кстати )) обувала пару раз, деревянные я бы сказала, но может быть модель была неудачная.
Снежнакомка• 25 февраля 2017
Ответ дляПринцепесочка
ну якщо ми про schutz говоримо, то я хочу ось таку модель. Є така і y weitzman, але за відгуками schutz не гірші. Ну ось вам і евау. Початкова вартість була 170, я знайшла на евау за 48. Давно знайшла. Повністю шкіра. Це гарна знижка чи така собі? Не потрібно казати, що на порадниці нічого не вміють.
Як на мене, я б не купувала за 48 босолапки - 100% я їх бачила в перід Чорної П’ятниці дешевше!
Я ботинки під ретейл 300дол. брала зо 60дол.
Але то мої забаганки, Ви можете купувати за стільки, за скільки не шкота, так сказати)
Але от самі босолапки мені подобаються, так сказати, одобрямс) Ще подібного плану подобаються у Ребека Мінкоф, але ціни, також, потрібно ловити.
Тушь для2го класса• 25 февраля 2017
Ответ дляСнежнакомка
без образ, можна я залишу як своє надбання
Так не честно(((
Мы все скучаем ща форумом. За советами, показами в подиуме, ссылками на покупки здесь и сейчас, за характеристиками качества вещей, описанием размерности.
Делитесь
Гороховая• 25 февраля 2017
Ответ дляОхиИВздохи
Открывайтесь) фото кину)
Не вижу связи.
Не вижу связи и смысла ни мне, ни вам открываться.
Просто прошу фото на фоне странички советчицы.
Если вы такая, как пишите, не понимаю, в чем проблема?
PS.Фото можно без лица.
Снежнакомка• 25 февраля 2017
Ответ дляОстановщица
Посмотрела. Такое... а-ля саламандр
ось в таких я вагітною вибігала на ура
https://www.donaldjpliner.com/product/faie-crepe-e...

можливо, на сьогоднішній день це вже задовгий носок
Гороховая• 25 февраля 2017
Ответ дляПринцепесочка
Согласна, деревянные и очень неудобная колодка.
Но смотрелись шикарно!
Принцепесочка• 25 февраля 2017
Ответ дляСнежнакомка
Дешевше я не бачила ніколи. А я добре вмію моніторити і шукати) Це гарна ціна. На таку модель. Якщо хочеш конкретну річ звісно, а не аби що побачив лише б знижка була. Якщо просто бігати за знижками, то це не проблема. Але так також не цікаво. Цікаво, коли сподобалося і купив за адекватною приємною ціною або просто взяв і купив. Але це лише моє бачення звичайно.

Снежнакомка• 25 февраля 2017
Ответ дляТушь для2го класса
Так не честно(((
Делитесь
аааа, які люди) Привіт)! Як я за Вами всіма сумую, це капєц, словами не переказати!
Фима Собак• 25 февраля 2017
Ответ дляПринцепесочка
О, в мене такі ) Але чорні
Классні, беріть! Зручні!
Але якщо кісточки не маете
Фима Собак• 25 февраля 2017
Ответ дляПринцепесочка
Не с прозрачными вставками?
Я грезила такими, пролет с идели по размеру был
нашла в хелен марлет за заоблачную цену, но так и не купила
а свои продала знакомой за 19 дол, как и покупала
Фима Собак• 25 февраля 2017
Ответ дляГороховая
Но смотрелись шикарно!
Тю, а у меня три пары этой фирмы и все мега удобные
Тушь для2го класса• 25 февраля 2017
Ответ дляСнежнакомка
Привет! Сама такая. Скучаююю
Ничего его место так и не заняло.
Зато какая экономия бюджету, ничего не видишь, много не берёшь.
Но как же хочется совета, вот где теперь обсудить детские комбезы, которые не ленне, где шопоголики, которые поймут процесс охоты, чтобы выловить по хорошей цене.
Снежнакомка• 25 февраля 2017
Дівчата, давайте вже не будемо про той Шатц - не має зараз на нього цін, якби ми того не хотіли!

Мені потрібно малювати, а я не можу від Вас відірватися)))
Гороховая• 25 февраля 2017
Ответ дляФима Собак
Видите, каждому свое.
Я их купила очень удачно, красивые, на ноге- супер.
Но мне жутко неудобные были.
Даже красота не перекрыла.
Принцепесочка• 25 февраля 2017
Ответ дляФима Собак
О, в мене такі ) Але чорні
Классні, беріть! Зручні!
Але якщо кісточки не маете
Спасибо за отзыв ) чёрные не знаю получится ли купить их быстро разобрали на официальном сайте. Мне не принципиально schutz, сама модель нравится. На мой взгляд классика для босоножек на каблуке ) а как там с размерностью в размер идут ?
Снежнакомка• 25 февраля 2017
Ответ дляТушь для2го класса
Привет! Сама такая. Скучаююю
Ничего его место так и не заняло.
всі розпливлися хто куди - деякі в Інстаграм, ну, і почитують Совєтчицю і тихо між собою возмущаються)
Принцепесочка• 25 февраля 2017
Ответ дляФима Собак
Не с прозрачными вставками?
Нет. Не такие, другие.

Фима Собак• 25 февраля 2017
Ответ дляПринцепесочка
Да
Я на наш 38 ношу 7.5 , нога 24.5
Снежнакомка• 25 февраля 2017
Ответ дляПринцепесочка
в Шатц важкі розміри, я би сказала, навіть, дибільні...
Там є такі моделі що йде і половинчастий розмір, а є і такі, що тільки цілий.
От, якщо у Вас, наприклад, американськи 8, тоді вже легше - і в половинчастих, і в цілих берете свою 8. А якщо у Вас половинчастий розмір, тоді вже можлива засада(((
Скільки см у Вас стопа?
Тушь для2го класса• 25 февраля 2017
Ответ дляСнежнакомка
Вот, росплылись (((
Советчицу я в основном ночью, чтобы не уснуть))))
Но это не то. Совсем не то. Я как те мышки, которые кактус жуют)))
Тушь для2го класса• 25 февраля 2017
По теме. У меня сапоги-ботфорты вайцман. Я их люблю нежнейшей любовью. Кожа чудесная.
Вид отличный. Вот рекомендую марку.
Фима Собак• 25 февраля 2017
Ответ дляТушь для2го класса
Привет! Сама такая. Скучаююю
Ничего его место так и не заняло.
Шопоголики есть )
А нельзя тему создать и в ней общаться? Или закроют за ссылки?
Хотя, после закрытия сайтов Идели и Майхебит охотится стало ой как сложно за скидками...
Я только раздел советы просматриваю
Больше не знаю где скидки искать
Фима Собак• 25 февраля 2017
Ответ дляСнежнакомка
Скільки см у Вас стопа?
чому?
от у мене у мене половинчастих 7.5, а в цілих 8 )) і ок
Снежнакомка• 25 февраля 2017
Ответ дляФима Собак
Шопоголики есть )
Я только раздел советы просматриваю
Больше не знаю где скидки искать
було б чудово, щоб створити темку типу, Подіум, щоб і обзор давати і ціну.
Але не знаю, потрібно запитати, чи можна з посиланнями, тому що тупо фото речі, ну таке зовсім...
Остановщица• 25 февраля 2017
Ответ дляПринцепесочка
Повний огляд роблять в блогах і мініблогах. Порадниця це дещо інакше. Впевнена, що у багатьох тут є такі речі, що були куплені дуже вигідно і багато разів в різних темах про це говорилося. Але гарну річ, яка коштує наприклад 1000 євро ну ніяк не купиш за десять. Треба бути реалістами.
Кстати, вполне реально купить вещь которая стоит 1000 за 600 имея персональную скидку 40 проц. И не нужно ждать распродаж. У меня есть в сети Хелен. Да и не только у меня, конечно. И не нужно никаких карт.
Остановщица• 25 февраля 2017
Ответ дляТушь для2го класса
Вид отличный. Вот рекомендую марку.
Поддержу. МЕГА удобная обувь. Есть несколько экземпляров. Очень!!!
vasi4kina• 25 февраля 2017
Ответ дляСнежнакомка
В эту тему тут же набегут секондофилы, живущие на детские ...и начнут кудахтать про свои мнимые ценности , обильно облизываясь на дорогие вещи
Тушь для2го класса• 25 февраля 2017
Ответ дляФима Собак
Шопоголики есть )
Я только раздел советы просматриваю
Больше не знаю где скидки искать
Пробовали. Фото маленькие. Поиск внутри темы не работает. А без него нет смысла выкладывать