ДеньгиНеСдаю• 25 февраля 2017

автор ,зачем закрыли вопрос?

я так и не поняла,каким способом ,кроме уравнения решать)))) https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1756786 и что такое удвоенное число и когда его применять ..да!мне стыдно!если кто надумает написать свое фе)
автор ДеньгиНеСдаю • 25 февраля 2017
Ответ дляДніпрянка
В рішенні було правильно, бо вона подумки склала рівняння і розв´язала його. Бо сама колись у школі вчилася.
А от дитина про рівняння не знає ще. А мама пояснити, що таке х, не може і не хоче. Тому вигадує казна-що, подвоєні числа - це геніально.
В таких випадках дитину краще не чіпати, хай вчитель пояснить. Але мами люблять морочити голову власним дітям, вирішуючи за них домашку.
Ці дві гілки про задачу - яскравий приклад, як робити не треба.
автор не решала! а нашла решение,ну будьте внимательней!

Дніпрянка• 25 февраля 2017
Ответ дляЗам Ам
вы самая умная)теперь погуглите!Поисковик предлагает именно такое описание решения!При чем тут автор!?
Вдесяте повторюю - закрийте Гугл і відкрийте підручник. Ви будете приємно здивовані, що колесо і рівняння людство винайшло до вас.
Дніпрянка• 25 февраля 2017
Ответ дляЗам Ам
Оце і печалить, власне. Дитя підручник читати не навчене, мама підручник прочитати нездатна, гуглять рішення.
автор ДеньгиНеСдаю • 25 февраля 2017
Ответ дляДніпрянка
у меня пока книги 1 класса!Так вот ,что в математике,что в прир-нии нет правил,есть картинки ,вопросы,задачи)))
Дніпрянка• 25 февраля 2017
Ответ дляЗам Ам
То дитина в 1-му класі чи в 4-му?????
alisonya• 25 февраля 2017
Ответ дляЗам Ам
примите как данность, в интернете не все умные
Не танцую- но пою• 25 февраля 2017
Ответ дляДніпрянка
Ви така дивна-дивна. Зробили масу припущень, навигадували казна-чого лише з кількох речень, написаних автором тієї теми. Фантазія так і бурлить, вам би романи писати.
Але про що це я?! ’Советчица’ - якраз для вас...
Муроводчица• 25 февраля 2017
Ответ дляДніпрянка
Це власна вишадка автора, яеу вона підлаштувала під рівняння.
Нет, это всего лишь один из нескольких способов решения. Который Вам лично недоступен, хоть он и простой. Просто Вас в детстве научили уравнения, а ’переключиться’ Вы не в состоянии.
Дніпрянка• 25 февраля 2017
Ответ дляМуроводчица
Я тут при чому? Дитині автора треба вирішити задачу згідно шкільної програми. І замість того, щоб глянути у підручник і прочитати параграф, вона ганяє хвилі на Советчіці і гуглить готові рішення для казна -якого віку і програми.
Дитина у школі вчиться вчитися. А мама збиває дитя з толку вигадками подвійних чисел.

Муроводчица• 25 февраля 2017
Ответ дляДніпрянка
Нет, это Вы придумали. Автор как писала, что ей надо по действиям, а НЕ уравнением. А Вы напали, потому что, видите ли, в 4-м классе положено уравнением.
Дніпрянка• 25 февраля 2017
Ответ дляМуроводчица
Я вже втомилася повторювати, що автор так і не спромоглася відкрити підручник.
Муроводчица• 25 февраля 2017
Ответ дляДніпрянка
Ото ж, повторяете одно и то же. Хотя сами говорите, что в учебнике только уравнения. А ей нужно было БЕЗ него, по действиям. В учебнике такого, наверное, нет.
Майор Медуза• 25 февраля 2017
Ответ дляДніпрянка
Між іншим в нашому підручнику (вірніше в зошиті-підручнику, вчимося по Петерсон) так і пояснюється — подвійне число чогось.
І не треба в чомусь автора засуджувати.
автор ДеньгиНеСдаю • 26 февраля 2017
Ответ дляМайор Медуза
І не треба в чомусь автора засуджувати.
все такие это удвоенное число существует??? Как это правильно называется?