Краля-Галя• 05 марта 2017
Операция по удалению косточки на ногах.
Кто делал,-какая клиника лучше, есть ли смысл и долго потом на костылях ходить? И сколько стоит?
No problems• 05 марта 2017
Я тоже послушаю, есть и у меня такая проблема. Я как-то узнавала, стоимость 8 тис грн на одну касточку, но это было давно, год или два назад.
Краля-Галя
• 05 марта 2017
Ответ дляsveta74
У меня мама делала, костыли вообще не нужны
Цитата:
У меня мама делала, костыли вообще не нужны[/c
Подскажите-как все прошло?
Краля-Галя
• 05 марта 2017
Ответ дляsveta74
Там спец обувь, ходите на второй день после операции
Подскажите-как все прошло?
Краля-Галя
• 05 марта 2017
Ответ дляГерцогиня
Мне медик-студент говорила что опять расти будет.
Так до конца жизни позориться придется..
Краля-Галя
• 05 марта 2017
Ответ дляОль_Вія
На превеликий жаль, він казав правду. Моя сестра двоюрідна робила операцію, заново почали рости кісточки вже на 4-й рік.
Така ж як була-виросла за розміром?
Краля-Галя
• 05 марта 2017
Ответ дляNo problems
Дорого..Еще и только на одну..
Ответ дляКраля-Галя
Така ж як була-виросла за розміром?
Ще не знаємо, бо лиш півроку пройшло. Але факт, що росте ще швидше, ніж перший раз. Вона ходила до лікаря, їй сказали, що сама винна, бо ходила на каблуках (вона вище 5-6 см і не носила
). Думаю, що то відмазка просто, бо перед операцією їй співали, що то - раз і назавжди, без ніяких обмежень. Маю схожу проблему, тому теж цікавлюсь цим питанням. Десь читала, що після операції для збереження тривалого ефекту можна тільки ортопедичне взуття носити
Краля-Галя
• 05 марта 2017
Ответ дляОль_Вія
А де саме робила операцію?