ЦыбаФу• 05 марта 2017
AliExpress. Можно вернуть деньги?
Подскажите, кто в курсе и пользовался сайтами на которых ест возврат % денег если делаешь покупку через их сайт? Через какой сайт выгодно на AliExpress оформить покупку чтоб больше потом вернуть денег? и каким способом они вернутся, как обналичить? на карту ПБ? Спасибо.
ЦыбаФу
• 05 марта 2017
Ответ дляКидстаффовка
Удалено администрацией...
ЦыбаФу
• 05 марта 2017
Ответ дляКидстаффовка
Удалено администрацией...
Веселая моль• 05 марта 2017
не знаю жодного кешбек сайту, який би виводив гроші прямо на карту. З популярних варіантів чек, пейпол, амазон гіфт. Ну і мінімальна сума і строк очікування є всюди, це зазвичай 5-10 доларів.
Сума залежить від замовлення. Я користуюсь екстрабаксом, він дає зараз 3.5 відсотків за алі. І якщо це перше замовлення по реферальній зсилці на суму більше 25 доларів, то ще +10 чи 15 доларів велкам бонусу
Веселая моль• 05 марта 2017
ой, неправильно написала кешбек, ебейтс.
Екстрабакс до речі теж можна, 6%. але там для алі нема можливості самому додати покупку, а автоматичне додавання не завжди спрацьовує. і велкам бонус там менший, всього 5 доларів.
Сумка с непогодой• 05 марта 2017
Ответ дляВеселая моль
а вы пользуйтесь нашими сервисами типа пейбэк - там прямо на карту вывод.
Я шалунья• 05 марта 2017
ох и рефоводы))сама написала сама себе ответила, рефок накидала...всё ждёмс мульйоны)) Скидку.ру фиг кто посоветует, а всё по тому что там реф системы нет)) а процент то там без всяких кодов самый лучший, на али 10%