Пушкининиана• 07 марта 2017

Це хроніка, чи ще щось можна зробити?

От, дожилася, - те, на що я очі закривала і думала "воно само пройде" - не проходить, наздоганяя, кусає за п"яти, не дає жити... Випадково натрапила вчора - чоловік виришив завести щоденник і писати свої думки. Пише, що самотній і ніхто його не розуміє... Це якщо коротко, а якщо більш детальніше - то він у мене дуже чутливий і пристрасний, сексу йому мало.
Одружені ми вже 16 років, пройшли разом багато чого, двоє дітей школярів. З самого початку стосунків, він був у мінусі, я в плюсі. Постійно говорив як любить, дарував квіти, у нас були спільні теми для розмови, завжди нам було цікаво. Одружилися зразу після універу. І почалося - виявилося, що сексу йому треба багато. Не менше раз в день. Спочатку, це було приємно - і поки не з"явилися діти, проблем особливо не було. Далі як у всіх - втома, сварки, ти мене не хочеш. Треба сказати, що я з складної сім"ї, яка ніколи не була для мене хорошим прикладом. І хоча від природи симпатична, довгонога і розумна, - страшенно закомплексована і затюкана з дитинства постійними сварками у сім"ї, татом-п"яничкою і неврівноваженю мамою. Мій чоловік мене відродив, але я вернулася до свого болота((( Час від часу мене накривала депресія, були панічні атаки, різні фобії, аритмії, - він мене підтримував завжди. Але, схоже, ресурс його теж закінчився. Я перейшла в стан скритої деперсії - домашню роботу роблю на автоматі, стала пасивна, панічних атак вже немає - з ними я справилася, але й життєрадосності теж. Звичайно, це відображається на сексі - мені його майже ніколи не треба, раз в місяць хіба. Чоловік через стільки років просто втомився мене "домагатися", здувся як кулька - і теж став пасивний, безініціативний, ніяких сюрпризів і подарунків. Хоча, як це не дивно - мені це не мішає. Я людина дуже практична - і хочу в подарунок те, що ХОЧУ, а не просто сам факт - квіти він приносив завжди не ті, які я любила, з подарунками не вгадував. Знаєте, як ото буває - коли чоловіку не шкода грошей, але він не знає, що купити, і купляє що дорожче, або що порадять в магазині... Тому, я сама це руйнувала - по часточці. Звісно, подарунки я приймала, але при нагоді могла невчасно ляпнути, що мені таке не подобається, чого ти мене не спитав. Тепер вибираю собі сама, що мені треба. Він мене не заводить((( От ніби такий лагідний, добрий, услужливий - а нема іскорки.
Читаю часом психологічні різні статті, блог еволюції - от вона пише, щоє речі,в чоловікові, які заводять жінку - це творчі чоловіки, чоловіки, які люблять дітей, і чоловіки такі собі альтруїсти, ну це я досить поверхнево. Так що цікаво, що у мого чоловіка творча професія, як і в мене, але він не є для мене взірцем, яспокійно ставлюся до його творчості. Знову ж таки - більше він захоплюється мною, зазвичай я породжую їдеї, а він захоплюється, діти - то таке, він міг мені принести квіти, а дітям ніколи нічого. Він не той тато, який пішов з дітьми гуляти і потратив всю зарплату. Діти як квіти, їм нічого не треба, а що треба, я маю знати. Щодо прояву якогось милосердя - якщо він десь щось і робить, то я цього не знаю, або не робить. Так як в нього всі гроші, я часом скидую йому якісь рахунки хворих діток, збираю одяг щоб він відвіз в волонтерські центри, останні пакунки вже декілька років стоять у підвалі, хоча я нагадувала йому не раз. Він зовсім не вміє готувати - як от чоловіки мають справу з м"ясом... тобто є багато всього.
На даний момент, він не жаліється на те, що у нього нема сексу, а на те, що те, як я його ініціюю, йому не подобається. Тобто, з роками, я вже навчилася себе організовувати і загравати до чоловіка. Каже - не вірю. Станіславський, блін. А сам типу вже стомився ініціювати. Хоче феєрверки і свято. Розійтися - не варіант, не хоче. Люблю, каже. Дівчата, як мені його захотіти, діліться секретами.
40каградусная• 07 марта 2017
лень читать,что там в двух словах?
ЛюбимаЯНЬ• 07 марта 2017
Как-как. Просто нужно хотеть сделать ему приятное. Ведь все так просто: найдите в гугле, как организовывать эти феерверки и праздник для мужа. Отнеситесь к этому, как к очередной обязанности.
Апофиозная• 07 марта 2017
У меня муж тоже такой.
Давай картошки нажарим? И пошел в комнату.
Если попрошу помочь, поможет без проблем, но стоит умолкнуть..Он пойдет на диван.
Подарки? Цветы?Просто так Никада)))
автор Пушкининиана • 07 марта 2017
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
робила, цього мало, є білизна спеціальна, панчохи, всякі штучки
розумієте, він відчуває, що я це роблю тому, що вже пора, як робот)

мені від зворотнього треба йти, складнішим шляхом - знайти в ньому те, що мене буде заводити...
мені подоб. якась брутальність, відростив бороду, по роботі спілкується з гарними жінками, взагалі в нього дуже багато знайомих жінок, друзів чоловіків майже нема, з жінками краще знаходить спільну мову, і вони його обожнюють
каже, всі мене хочуть - тільки не ти
автор Пушкининиана • 07 марта 2017
Ответ дляАпофиозная
У меня муж тоже такой.
Подарки? Цветы?Просто так Никада)))
мій взагалі не зациклений на їжі - а що приготувати? а давай яєшню посмажим... ввечері - я би яєчка вареного з’ів, кажу - там є пиріг, борщ... ні, хочу яйці!!!!
і не гурман.... поки я рознюхала, він вже все зі’в ,каже в гуртожитку навчився, що дали - то й добре, несолене, підгорівше, розварене, все добре((((
Опля Картопля• 07 марта 2017
У меня похожая картина...один в один. 25 лет вместе...Послушаю с вашего позволения
автор Пушкининиана • 07 марта 2017
Ответ дляОпля Картопля
давайте, почитайте блог еволюції, мені допомагає трохи
блін, так голова розболілася
мій пішов з ’подружкою’ говорити
в мене подружок нема, посиджу тут
Голубая фишка• 07 марта 2017
Прочитала и подумала бедный муж! Конечно он одинок в таких отношениях. Его же не любят.
Тра Ля Ля• 07 марта 2017
Вам вкрай необхідна ’встряска’. Потрібно просто заново переоцінити один одного. Вийти з так званої зони комфорту...
Дайте йому це прочитати, чи що))) Поскандальте, побийте посуд. Доведіть один одному що кохаєте. Роки притуплюють почуття, плюс побут, звичка.
автор Пушкининиана • 07 марта 2017
Ответ дляТра Ля Ля
після скандалів йому погано - голова болить добу, трясе його, безсоння, запаморочення, останнім часом стараюся уникати таких встрясок - я все викажу, мені легше, а йому гірше...
найпростіший варіант - розійтися
не хоче він
я не маю теж куди йти з 2 дітьми із спільної квартири
автор Пушкининиана • 07 марта 2017
Ответ дляГолубая фишка
так, він так і каже - відчуває, що не люблять
напевно, я не вмію любити, ні його, ні себе(((
в нього ще вік передкризовий - жаліється, що з батьками розуміння немає, один в сім’ї, завжди батьки були для нього прикладом, а тепер, каже - побачив, що то ілюзія, батьки - звичайні міщани, середньостатичні, він, думав, вони особливі... а вони такі як всі, і це теж для нього трагедія(((
хоча, в нього хороша сім’я, може він би хотів батьків більш одухотворених, високоморальних, але сучасні реалії приземлюють багатьох((( що вже казати про пенсіонерів
напевне я його більше жалію і розумію, ніж люблю((( знайшов собі мамочку другу
Тра Ля Ля• 07 марта 2017
Ответ дляПушкининиана
найпростіший варіант - розійтися
не хоче він
А ви замислювались, що отримаєте Ви якщо розійдетесь? Сумніваюсь, що ви вірите, що всі навкруги такі ідеально рівні половинки, такі собі ’пазли’...
Сім’я це праця, це вміння йти на поступки один одному. Проблема, скоріше в вас. Прослідковується, що ви явно вважаєте себе кращою аніж він, жертовнішою і т.п. Ви собі внушили, що вартуєте кращого. Може ви помиляєтесь?
автор Пушкининиана • 07 марта 2017
Ответ дляТра Ля Ля
він набагато розумніший за мене, якщо говорити про творчість - то тут я сильніша, але я дуже самокритична, майже ніколи не задоволена результатом, жертовнішою - ні, не вважаю, мені це простіше зробити просто - від чогось відмовитися, йому важче, але він це робить... останнім часом я стала дуже лінивою, взагалі - в усьому, не знаю, що я отримаю, коли ми розійдемося - буває, що це вже неважливо, якщо настільки важко разом - може окремо буде краще, а може навпаки зрозуміємо цінність один одного, і в першу чергу я його... інших чоловіків я не шукаю, не думаю, що ще хтось мене зрозуміє більше, та й кому я потрібна з дітьми
поки не про це мова - це крайній варіант, шукаю способи себе розкрутити і замотивувати
Голубая фишка• 07 марта 2017
Це хронічний недолюб чоловіка. Хіба можно щось зробити, тільки що б у вас прокинулись почуття. А якщо їх не має, то так і буде.