Мама Чели• 07 августа 2013
Підскажіть щодо антибіотика
Мама Чели
• 07 августа 2013
зараз на відпочинку, була темпер.у масі на мою думку ліз зубчик. Але лікар послухав наче є ущільнення в одній стороні. Призначила антибіотик.Але темп.уже немає ,кашлю соплів теж. Чи пошукати іншого лікаря чи все ж дати антибіотик?
Мочалкин блюз• 07 августа 2013
нам на море (в Николаевке) тоже а/б в амбулатории назначили. было поднятие температуры до 38, насморк.
Но я не давала. На следующий день показало, что это была реакция на смену климата. температура больше не поднималась, насморк прошел за пару дней (только мыла носик Хьюмером).