Iryna0603• 16 марта 2017

Чи жовтіє біле шкіряне взуття?

Добрий день. Дуже потрібна порада кашалотомам. Купила минулого року дочці білі шкіряні туфельки Скетчерс на секонді. Вирішила залишити їх собі на майбутнє, плануєм другу дитину, а туфельки мені дуже сподобалися. Але останнім часом думаю, чи не пожовтіють вони. Може краще їх комусь віддати чи продати? Не знаю що робити... Як ви думаєте?
ea• 16 марта 2017
Вы со второй дитиной не затягивайте и все буде добре. А по вашему вопросу могут и пожелтеть, особенно в местах, где клей. Для устранения желтизны можно воспользоваться белым кремом для обуви.

автор Iryna0603 • 16 марта 2017
Ответ дляea
Дякую!