Дайте подумать• 16 марта 2017

Снизили ставку единого налога Харьков?

Прочитала,что с 1 марта в Харькове снизили ставку единого налога с 640 до 320 грн. Кто знает,сколько таки платить за март?
ПриснитсяЖЕ• 16 марта 2017
местные органы не уполномочены в таких вопросах
автор Дайте подумать • 16 марта 2017
Ответ дляПриснитсяЖЕ
вроде наоборот ставку устанавливают местные советы
Не прохожу мимо• 16 марта 2017
Ответ дляДайте подумать
Да, некоторым видам деятельности: по ремонту одежды, .......
Не прохожу мимо• 16 марта 2017
Погуглите решение Горсовета от 22.02.2017
olikturtle• 17 марта 2017
Вказивку в налоговые не спустили. Инспектора советуют заплатить 640, потом перекроете.
Обратите внимание на это
http://kh.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/289160.htm...
’У разі здійснення платниками єдиного податку першої та другої груп господарської діяльності на *територіях більш як однієї сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку *(п.293.7. ст. 293 ПКУ)’
olikturtle• 17 марта 2017
Ответ дляПриснитсяЖЕ
НКУ
12.3. Сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, в межах своїх повноважень приймають рішення про встановлення місцевих податків та зборів.
автор Дайте подумать • 17 марта 2017
Ответ дляolikturtle
Обратите внимание на это
спасибо
Т.е если что в следующем месяце можно пропустить оплату?
olikturtle• 17 марта 2017
Ответ дляДайте подумать
спасибо
Если все устаканится, то да.