Швидка Настя• 16 марта 2017
Як піднести самооцінку?Я лох(
Швидка Настя
• 16 марта 2017
Тягнуть на собі всю хатню роботу,намагаюсь дати дитині найкраще(гуртки,гімназію)
Швидка Настя
• 16 марта 2017
Живу для когось,а не для себе!Не можу нахамити,не можу обдурити,чесна,відповідальна,вихована! Вийшла на роботу,важко(
gloriya8305• 16 марта 2017
Ответ дляШвидка Настя
а хотите начать это делать)))?
Швидка Настя
• 16 марта 2017
Ответ дляСарафанное радио
А ваше предназначение - завоевать мир?
Хочу,щоб поважали! Розуміли, хоча я сама не знаю чого хочу
Дядя Жора• 16 марта 2017
Ответ дляШвидка Настя
Психолог
ЯсноВидящая• 16 марта 2017
починайте з якихось дрібниць, балуйте себе чимсь, відмовтеся від якихось домашніх справ, проаналізуйте, як полегшити собі становище.
Мадам БрЮшкина• 16 марта 2017
Ответ дляШвидка Настя
Делайте то, что приносит вам удовольствие. И поверьте, гуртки и гимназия это далеко не лучшее....
Сарафанное радио• 16 марта 2017
Ответ дляШвидка Настя
Так что же вас не устраивает? Зачем хамить или обманывать, если не ваше? А в остальном - все прекрасно. Вы не инвалид, с ребенком все хорошо. Работу можно сменить.
gloriya8305• 16 марта 2017
Ответ дляШвидка Настя
психотерапия поможет
ну и а-зы---
приучить делать покупки для себя по фильтру Хорошее-Качественное-красивое , никакого секонда и старого белья
себе вкусненькое в тарелку
В общем не забивать на себя, тогда и другие не смогут
ну и а-зы---
себе вкусненькое в тарелку
Швидка Настя
• 16 марта 2017
Ответ дляЗаместитель Анонима
в зеркало и аутотренинг
В зеркалі я собі подобаюсь:фітнес,пп!часто ломали в житті,а я піддавалася,тому вічуваю себе лохом
Я тут Живу• 16 марта 2017
Ответ дляШвидка Настя
Авторе, у вас тут намішана купа проблем, з якими треба розбиратися окремо.
- живу для когось,а не для себе! - так, це проблема, починайте жити для себе. Почніть з дрібниць: увечері підіть в кіно, попередьте чоловіка з дитиною, хай самі розважаються.
- не можу нахамити - нахамити чи захистити себе? у яких ситуаціях?
- не можу надурити - а шо, це конче треба для вашої професії?
- чесна, відповідальна, вихована - так це ж добре.
gloriya8305• 16 марта 2017
Ответ дляШвидка Настя
что бы вас уважали хамить и обманывать как рза и не стоит, а те черты хорошие что вы нашли -отличный повод похвалить себя за это -для начала пойдет
Швидка Настя
• 16 марта 2017
Ответ дляЯсноВидящая
Я повернута на чистоті,всім пофіг,а я заганяють себе.
Сарафанное радио• 16 марта 2017
Ответ дляШвидка Настя
Ну тут даже посоветоватьоставил ничего не получится. Знаю таких - нервотрепки для всех и для себя, в первую очередь.
Любящая болтать• 16 марта 2017
Ответ дляШвидка Настя
По-моему, у вас наоборот завышена самооценка. Перечитайте свои посты. Я такая, растакая. Только никто хвалебные оды вам не поет?
Швидка Настя
• 16 марта 2017
Ответ дляЯ тут Живу
Коли я намаюсь залишити дитину з кимось,з свекрухою до прикладу(максимум година)так має щось статися чи прищипне пальчики,нагодує якоюсь фігнею чи в обкаканому підгузники ходить дитина,з папою теж щось вчудять, потім мені водити по лікарям (вичухуємся)а потім себе картаю навіщо залишила
Я тут Живу• 16 марта 2017
Ответ дляШвидка Настя
Авторе, випішіть на один аркуш паперу в одному стовпчику що б ви хотіли, щоб вам було з цим комфортно і приємно жити - по пунктах максимально конкретно.
тоді вам самій буде легше розібратися.
Я тут Живу• 16 марта 2017
Ответ дляШвидка Настя
бо зараз ви просто перераховуєте абсолютно різні проблеми у хаотичному порядку.
Структуруйте ці проблеми, зробіть список по пунктах, що заважає і дратує.
І як матимете два списки: що дратує і не подобається і що хочеться, куди хочеться прийти - от тоді можна буде вже щось вам радити.
Редисочка• 16 марта 2017
Ответ дляШвидка Настя
Рекомендую Луизу Хей
Швидка Настя
• 16 марта 2017
Ответ дляСарафанное радио
Дом большой?
Це має значення?Я і в 30кв.метрах знайшла б
Сарафанное радио• 16 марта 2017
Ответ дляШвидка Настя
Закаканый подгузник - не повод ходить по врачах.
Если папа не в состоянии смотреть за ребенком, зачем от него рожали? Или проблемы надуманные?
Сарафанное радио• 16 марта 2017
Ответ дляШвидка Настя
Имеет. После ремонта у нас нет ковров, дурацких огромных штор, в кухне все моется легко без генеральных уборок. И 30 квадратов можно вылизать за полчаса зубной щеткой без чьей либо помощи.
Я тут Живу• 16 марта 2017
Ответ дляСарафанное радио
Ну це ви щось жорстко.
По чоловіках же не видно, чи він буде нормально глядіти за дитиною, чи в істериці ховатися від підгузка під диваном.
вони до весілля всі демонструють ’демо-версії’!
По чоловіках же не видно, чи він буде нормально глядіти за дитиною, чи в істериці ховатися від підгузка під диваном. вони до весілля всі демонструють ’демо-версії’!
Швидка Настя
• 16 марта 2017
Ответ дляСарафанное радио
Навіщо народжувала?Так, мабуть,від таких непотрібно було народжувати!А від обкаканого памперсу були проблеми,в нас дівчинка ібуло літо(да,я ще вмію видумувати,це професійне
Сарафанное радио• 16 марта 2017
Ответ дляЯ тут Живу
Ну це ви щось жорстко.
Видно. Но, спорить не буду.
Швидка Настя
• 16 марта 2017
Ответ дляСарафанное радио
Я ніколи не прошу допомоги,в тому йсоя проблема!Я все сама роблю
Сарафанное радио• 16 марта 2017
Ответ дляШвидка Настя
У вас банальная усталость. Но, дело в том, что при патологической тяге к чистоте - вас не заставишь жить в сраче. Пусть и однодневном. Модно облегчить уборку. Хамить ругаться вас не научить, поскольку у вас потом будет истерика и депрессия. Вот и будьте воспитанной.
Ребенка вы не доверяете никому, поскольку никто с ним не справится лучше вас. А может и не надо лучше? Лучшей будьте вы, а папа научится, но со временем.