Швидка Настя• 16 марта 2017
Як піднести самооцінку?Я лох(
Сарафанное радио• 16 марта 2017
Ответ дляШвидка Настя
Я ніколи не прошу допомоги,в тому йсоя проблема!Я все сама роблю
И я сама. Меня никак не напрягает. А вас - да.
Ответ дляШвидка Настя
Бо дурна
.
Вибач загнула трохи. Але це вже вистроюється в діагноз, манія тотального контроля: чистоти, ситуації... Ніхто крім Вас не здатен посидіти з дитиною ? Це ж смішно, мені в свій час психолог рекомендував прочитати Приручение страха Леви
и хоча б 1-шу книжку Синельников ’Возлюби болезнь свою’.
Мені вони помогли поглянути як мінімум на деякі свої проблеми по іншому. Якщо повезе, тобі може вистачити їх, щоби змінити своє життя самостійно.
. Вибач загнула трохи. Але це вже вистроюється в діагноз, манія тотального контроля: чистоти, ситуації... Ніхто крім Вас не здатен посидіти з дитиною ? Це ж смішно, мені в свій час психолог рекомендував прочитати Приручение страха Леви
Железная тетя• 17 марта 2017
Ответ дляШвидка Настя
Хочу,щоб поважали! Розуміли, хоча я сама не знаю чого хочу
Да, психолог работать с самоценкой и установками.
у вас наверняка есь установка, что огрызаться нельзя.
Еще один аспект - как вы относитесь к себе, так относятся к вам.
Вы неуверенны, не знаете, что хотите, сами не понимаете себя - вот и отношение.
Это схематично, и не полный список.
Железная тетя• 17 марта 2017
Ответ дляЯсноВидящая
починайте з якихось дрібниць, балуйте себе чимсь, відмовтеся від якихось домашніх справ, проаналізуйте, як полегшити собі становище.
поддерживаю.