Баба-царьлебедь• 22 марта 2017
Дівчатка як живети
з вродженими валами серця. Розкажіть будь ласка, як взнали про хворобу, як підтримуєте своє здоров´я. Як себе почуваєте.
У мене пролапм мітрального клапану не значний та Стеноз легеневої артерії. Визнала випадково. Сама родила здорову дитину і виносила добре. Хочу другу але чогось передиваю.
Указка• 22 марта 2017
ПМК есть почти у всех. Большинство об этом и не знают. Я вообще в 35 узнала.
Ушла и Пришла• 22 марта 2017
Сейчас сердце очень хорошо оперируется, любые проблемы. У меня ребенок с ВПР ТМС, пока лежала в кардиоцентре - многое узнала
Я такое• 22 марта 2017
В мене стеноз аортального клапана 2 ступеня. І пролапс мітрального клапана 2 ступеня.
Народжувати лікарі категорично заборонили.
Знала про це з дитинства. Але особливо не відчувала ніяких симптомів.
Зараз вже відчуваю. Причому сильно. А зараз стало важко не те що по сходах підніматися, а буває, що йду по рівній дорозі і з´являється задишка. І ще при ходьбі годова крутиться. Кажуть, що це від стенозу аортального клапана.
Я такое• 22 марта 2017
Ответ дляУшла и Пришла
Оно-то так.
Но это же все не бесплатно. Что, продать квартиру и жить на вокзале?
Да и вообще тут зуб лечить страшно, а это операция на сердце. Не факт, что выживешь или не останешься инвалидом.
Ушла и Пришла• 22 марта 2017
Ответ дляЯ такое
Оно-то так.
Детей лечат бесплатно, как взрослых не знаю
Жена брата Админа• 22 марта 2017
Пролапс метрального клапана 2 степени. Врачи говорят это не болезнь. Мне нельзя пить алкоголь - сразу начинаю задыхаться. Нельзя нервничать- аритмия. Занимаюсь спортом, не чувствую никаких проблем при физических нагрузках. Пропиваю магне в6, чтобы аритмии не было и нервишки держать впорядке.
Баба-царьлебедь
• 22 марта 2017
Ответ дляЯ такое
Що лікарі кажуть. Як підтримати сердце чи треба оперувати. Ви за ваду знали з дитинства?
Ушла и Пришла• 22 марта 2017
Ответ дляЯ такое
Оно-то так.
У детей операции на открытом сердце статистика 99% успеха в нашем Киевском кардиоцентре Ильи Емца, так это маленькие часто новорожденные дети
Мою дочь оперировали сразу после рождения (Рашкинда) а потом через день операция на открытом сердце, которое тогда было как у курёнка по размеру, отошла через три дня, сейчас носится мимо.
Баба-царьлебедь
• 22 марта 2017
Ответ дляУшла и Пришла
У мене градієнт маленький слава Богу не оперується. Просто інколи відчуваю дискомфорт в області серця. Але може це від хвилювань бо лікарі проблем не бачать. Тахікардія трошки є
ЗабежАЛОЧКА• 22 марта 2017
Ответ дляБаба-царьлебедь
автор, підкажіть будь ласка, які обстеження покажуть дані відхилення?
Баба-царьлебедь
• 22 марта 2017
Ответ дляЖена брата Админа
Останній рік дуже нервови потріпав. Робота складна. А скільки часу та як треба приймати магній.
ЛисАпедная• 22 марта 2017
Дізналась минулого року про свою ваду. Пролапс мітрального клапану та 1+ та міокардіофіброз.
Думаю, причини тому ангіни в дитинстві.
Займалась спортом, після пологів та ГВ скинула на кардіотренуваннях більш як 25 кг. Зараз спорт продовжую, кардіотренування також. 2 рази в рік потрібно робити єхо, також приймаю курсами Кардонат, Панангін, Тіотріазолін.
З тим живуть до старості і навіть не знають
Думаю, причини тому ангіни в дитинстві.
Баба-царьлебедь
• 22 марта 2017
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Узі серця ЕКГ
Чудо-Рыба-кит• 22 марта 2017
Тоже определили ПМП, ничего не пью, живу как обычно, никаких особых рекомендаций кардиолог не давал, естественно, не курить, не пить (злоупотреблять) и так далее. А кто сейчас здоровый?
Баба-царьлебедь
• 22 марта 2017
Ответ дляЛисАпедная
Думаю, причини тому ангіни в дитинстві.
А як приймаєте ліки курсами і по скільки в день. Я теж купила Панангін
ЛисАпедная• 22 марта 2017
Ответ дляБаба-царьлебедь
Лікар призначив.
Кардонат 1т 2р\ден
тіотріазолін 1т 2р\деньє
Панангін 1т 2р\деньє
Курс 3 тижні.
Скоро йду знову на обстеження, напевно призначать знову.
Спортом займаюсь, каву п’ю, алкоголь іноді вживаю і палю (хочу кинути).
Кардонат 1т 2р\ден
тіотріазолін 1т 2р\деньє
Панангін 1т 2р\деньє
Курс 3 тижні.
Берегу и стерегу• 22 марта 2017
Ответ дляЯ такое
Так дети есть или нет?
Баба-царьлебедь
• 22 марта 2017
Ответ дляЯ такое
Нет и не будет никогда.
Лікарі не дозволяють чи ваше самопочуття
Жена брата Админа• 22 марта 2017
Ответ дляБаба-царьлебедь
Я месяц пью весной и осенью.