Петриківна• 23 марта 2017
Поступок учителя: бестактный или нормальный?
Девочки, рассудите, пожалуйста. Забираю сегодня детей со школы, младший несет какой-то пакет с вещами. Спрашиваю: "Что это?" Отвечает, что учительница по хореографии передала, скорее всего для старшего ребенка.
Предистория: старший 2 месяца назад потерял форму для хореографии, забыл забрать из класса хореографии, а т.к. хореография раз в неделю, хватился только спустя неделю, формы в классе уже не было. Он сказал учительнице, что если найдет (мало ли, кто-то ошибочно взял и принесет), то пусть ему передаст.
Поэтому я подумала, что учительница через младшего передала форму. Дома ужин, уроки, т.д. Только недавно достала тот пакет, а там... Рваная футболка, выцвевшая рубашка и джинсы, протертые на коленях до тряпки. И записка дословно:
"Це для хлопчика (білі коси, невеличкий). Бідовий. Віддайте йому, будь ласка. О.В."
Жесть, девочки. Меня аж в жар бросило. Т.е. она передала пакет конкретно младшему, он светленький. Спрашиваю его, как она сказала, говорит: "Возьми в классе на первой парте пакет, это тебе".
Да, воспитываю детей одна (муж ушел к любовнице полгода назад), понятно, что не шикуем особо, но в обносках они не ходят, просто скромная одежда. Но ЭТО? И еще эта приписка - "бідовий"??? Короче, как в морду плюнули.
Как правильно поступить? Передать через него этот пакет и пусть скажет, что пусть кому-то другому отдаст? Самой пойти и отнести ей? Как вы считаете - это человеческое желание помочь или унижение?
Меня аж трусит.
Результат:
вже голосів:
1583 (89.28%)
поступок бестактный
190 (10.72%)
поступок нормальный
Языката Хвеська• 23 марта 2017
Ответ длямадам Везувий
Була в дитинстві на Львівщині, майже біля кордону, так там вареники господиня називала пирогами, ось де був розрив мої дитячої свідомості.
а як же пісні про ’з сиром пирогЕ’
Пэрисхилтонша• 23 марта 2017
Ответ длямиссДавеча
зовсім ні, бідність тут нідочого, це ЖВАВИЙ, ось посилання на тлумачний словник:
Мені здається, що вчителька не заглядала, що в пакеті, їй віддали, сказали, що хтось забув речі, вона не роздивляючись сунула туди записку, бо вирішила, що це забута вашим сином форма.
Цитата:
зовсім ні, бідність тут нідочого, це ЖВАВИЙ, ось посилання на тлумачний словник: Мені здається, що вчителька не заглядала, що в пакеті, їй віддали, сказали, що хтось забув речі, вона не роздивляючись сунула туди записку, бо вирішила, що це забута вашим сином форма.[/cit
За змістом записки видно що вчителька жодного словника не використовувала.На Західній Україні бідовий у розмовній мові-це бідний,коси-волосся,принаймі на Волині і Рівненщині таке чула неодноразово.
Пэрисхилтонша• 23 марта 2017
Ответ дляЯзыката Хвеська
а як же пісні про ’з сиром пирогЕ’
З дитинства і до 33років іншого слова як пироги не вживаю.
мадам Везувий• 23 марта 2017
Ответ дляЯзыката Хвеська
а як же пісні про ’з сиром пирогЕ’
Ну так, пиріжки з сиром також печуть, так що в пісні нічого дивного не було. :)
Языката Хвеська• 23 марта 2017
Ответ дляПэрисхилтонша
а я його в побуті почула тільки коли в село заміж вийшла на Буковині, а вдома ми вареники їли, можливо тому, що мама з Поділля.
Пэрисхилтонша• 23 марта 2017
Погодьтесь,що дитині яка охайно одягнена нікому ніколи в голову не прийде допомагати старими речами.Можливо справді сплутали,але я на вашому місці автор краще б переглянула гардероб ваших дітей,можливо вони справді сильно відрізняються від інших чи ходять в брудних речах.Хлопці ж активні вийшов чистеньким а прийшов трубочистом.
Пэрисхилтонша• 23 марта 2017
Ответ длямадам Везувий
Печені пиріжки, варені-пироги.
миссДавеча• 23 марта 2017
Ответ дляПэрисхилтонша
мені все ж здається, що це непорозуміння! Я б віднесла речі і сказала, що виникла помилка і це на наші речі. Якби вчителька підтвердила, що це така гуманітарка з її боку, тоді можна відмовлятись і пояснити, що таке комусь віддавати негоже, бо інакше може вийти такий конфуз
мадам Везувий• 23 марта 2017
Ответ дляПэрисхилтонша
Печені пиріжки, варені-пироги.
А в нас такої різниці не було і немає, що пиріжки, що пироги. Варені - вареники. Це особливості місцевого діалекту. Цікаво іноді послухати людей з різних частин країни. Одним словом можуть називатись різні речі. І навпаки одна річ може мати багато назв.
мадам Везувий• 23 марта 2017
А по темі, таке враження, що якась мамочка з групи вирішила таким чином проявити ’благодійність’, записка на дні, призвіща хлопчика не знає, біленький тай усе. Попросила вчительку передати, а та й не зрозуміла, може подумала, що чиїсь речі принесли, бо взяли помилково. На місці автора просто б занесла ті лахи і сказала, що нам помилково чиєсь віддали, навіть не афішуючи ту записку. От якби вчителька сказала, що навмисно таке дали, бо пожаліли дитину, тоді б я сильно б ’подякувала’ за подібну щедрість.
Ответ длямадам Везувий
І в нас.
Семен Семеныч• 23 марта 2017

Слушайте, хватит уже, а.
Лингвисты всея Украины
Целый день из пустого в порожнее. При этом каждый остался при своем мнении.
Давайте уже просто автора дождемся, а.
Ответ дляСемен Семеныч

Слушайте, хватит уже, а.
Лингвисты всея Украины
Давайте уже просто автора дождемся, а.
Только дурак может остаться при своем, не правильном мнении. Человек разумный поймет и исправит.
мадам Везувий• 23 марта 2017
Ответ дляСемен Семеныч

Слушайте, хватит уже, а.
Лингвисты всея Украины
Давайте уже просто автора дождемся, а.
Та ладно вам, де ще так спокійно сперечаються. Як не тема, то потік бруду, образ, чуть не матюків (якби не банили). А тут все досить інтелігентно та цікаво.
Бармалеина• 23 марта 2017
Тут два варианта: или вибросить в мусорник или отнести назад .поблагодарить и отказатся.
бЭйбА• 23 марта 2017
Ответ дляПетриківна
Как вы считаете, если бы такая ситуация произошла по отношению к вам, какие бы эмоции она у вас вызвала?
меня тоже такое бы оскорбило и ввело в ступор! я бы узнала у нее, чем она руководствовалась в своем поступке.
Директриссимо• 23 марта 2017
Ніхто не буде модно і гарно одягнені дитині давати такі жахливі речі. Автор задумайтеся! Ваші дитині не просто дали цей жах! Одягайте сина в гарний сучасний фірмовий одяг! І проблем не буде тоді. За ті речі які дали подякуйте! Якщо Ви вважаєте речі негідними дитину не одягайте.
Маша хороша• 23 марта 2017
Ответ дляДиректриссимо
никто не должен унижать ребенка своим тряпьем. не зависимо от того как он выглядит.
и писать о нем, как о вещи или животном
Директриссимо• 23 марта 2017
Ответ дляДружная семейка
Бидовий, это шустрый, это точно)
Автор ждём вас с новостями
Бідовий це бідований
У нас говорять подивися яка збідована жінка.
Директриссимо• 23 марта 2017
Ответ дляМаша хороша
и писать о нем, как о вещи или животном
Допомогли чим могли! За те потрібно сказати дякую! Якщо дитина справді бідно одягнена, а автор це не визнає?
Ми себе любим хвалити! Тільки сторонні можуть оцінити наш одяг і вид.
Маша хороша• 23 марта 2017
Ответ дляДиректриссимо
и что? ребенку теперь надеть рваные штаны? типа он будет лучше выглядеть?
Верочка 100%• 23 марта 2017
ужасный и унизительный поступок со стороны учительницы. я бы отнесла,вручила бы лично в руки,поблагодарила и посоветовала одеть своего ребёнка в это, а на своих я сама заработаю.в подачках не нуждаюсь...нет,ну скажите,разве нормальному человеку придёт в голову- подарить рваньё чужому ребёнку?..
Верочка 100%• 23 марта 2017
Ответ дляДиректриссимо
ничего себе ’допомогли’.завтра обьедками,как собаку,накормят-тоже ’дякувати’?не может подарить нормальные вещи-пусть не унижает тряпьём!не все могут позволить себе фирменную и дорогую одежду-каждый живёт как может.
Директриссимо• 23 марта 2017
Ответ дляМаша хороша
Ні тепер мамі потрібно класно одягнути дитину взяти пакет в руки і піти до вчителя! І зрівняти одяг який в пакеті і в якому дитину.