Донці 4 роки, з 2-х років лікуємо аденоїди, останнього разу сказали видаляти. Радять їхати на Зоологічну Київ. Цікаві думки мамочок які через це пройшли? яка ціна? який лікар краще? як все проходить? Буду вдячна за будь яку інформацію. Дуже боюсь наркозу :(
july-ua@ukr.net• 24 марта 2017
Мы удаляли в охматдет (конечно 2 года назад), наркоз ребенок перенес хорошо. Через час уже прыгала, а к вечеру сама кушать попросила :) На ночь укололи обезболивающее, утро выписали. Заметила, что если ребенка забирали в истерике то выходил из наркоза чуть-чуть хуже (во сне всхлипывают). Платили и врачу и анестезиологу. По цене сейчас уже не помню
В целом дети это все переносили намного лучше чем мамы, они через пару часов уже ганяли по палате, а мамы все еще продолжали пить валерьянку
Я незнаю як бути, лікарі говорять видаляти, багато знайомих запевняють, що лікарям аби тільки видалити-це їхні гроші. а я незнаю як бути, мала часто хворіє, в садочок практично не ходимо, в ночі кашляє, сопе.На протязі дня вона ніби намагається щось відкашляти. Мені як мамі капець як страшно, боюсь щоб не зробити гірше, але якщо вчасно не видалити теж може бути гірше. Як бути, голова обертом. Рішення приймати необхідно як умога швидше. Хтось говорить що треба шукати гомеопата і лікувати аденоїди, сидіти дома місяців 3, хтось каже імунолога. Я знаю тільки те що ми тиждень в садочку і місяць дома лікуємось.Підлічемо а потім знову все повторюється.(
yasenyatko• 24 марта 2017
сыну 5 лет, 3 степень, удалять боюсь, несколько знакомых, включая и меня саму, после удаления стали бронхитами болеть. Тоже часто болеет, постоянные гости к ЛОРУ ))