Губка Боб• 26 марта 2017
Хто здавав електронну декларацію зайдіть
Помилка при автентифікації користувача що означає.Чому неможливо зайти на сайт.Сьогодні комусь вдалось зайти?
с_переулочка• 26 марта 2017
я сьогодні вночі заповнила та відправила коли більшість декларантів відпочивала) попробуйте вночі або під ранок)
Плюшевая дыба• 26 марта 2017
Было такое напишите на их эл почту ваши фио инн и прав льную эл почту. Они ответят. Мне через сутки . Ожидайте