Любительница• 08 августа 2013
Львів? Шукаю майстера зачіски, макіяжу, а також - де краще замовити букет
Дівчата, що віходили заміж, або були задіяні в підготовці! Чи можете порекомендувати майстрів з макіяжу, зачіски, та де замовити букет?
В мене волосся трішки довше плечей, макіяж потрібен легкий (без вичурності), букет ніжний мабуть)))
Будь ласка, порекомендуйте!
Завчасно вдячна всім!
Будь ласка, порекомендуйте!
Завчасно вдячна всім!
PORKA• 09 августа 2013
Букеты очень красивые изящные могут сделать на коперника, там салон есть, название не помню. По четной стороне, двадцатые номера домов посмотрите.