Кто крайний?• 09 августа 2013

Прочитала чоловікові смс, навіть не знаю що думати.

Раніше ніколи такого не робила, не лізла до його телефону, хоч він і доступу ніколи не давав. Все у нього на паролях, як встає з-за компа завжди блокує робочий стіл, нехай навіть на кухню за чаєм вийде... На тел. також пароль, але я вже давніше підглянула, коли він вводив, але не думала лазити, бо він і так все стирає.

Ну а сьогодні причина була. Приперся 5 ранку п"яний, ледве ноги волочив. Завалився спати, от я і вирішила подивитись що там...

Знайшла кілька коротких переписок з дівчатами, не в дружньому тоні. Там явний флірт і фрази двозначнні, + виявляється одною він обідає регулярно, і та його на вечерю кличе, ще з одною, якій тільки намікни - відразу ноги розтавить домовився зустрітись в кінці тижня (переписка обривками була, щось стер, щось ні). Ну і ще одна баришня... Виявляється він з нею "гуляв" поки я в карпатах з малим була кілька днів. При чому по переписці зрозуміла, що з самого першого дня мого від"їзду, мені нічого не казав, але на день десь 4й подзвонив і сказав, що скучив за мною дуже, а потім між іншим добавив, що гуляв з такою-то знайомою. Зараз читала їхню переписку, виявляється, в них щось сталось. Його фраза:  Давай якось серйозно поговоримо, а не будемо лишати то на ігнор. І на наступний день він мені розказав, що з нею гуляв.

Їду мозгами... Що робити? Що думати?
Мао_Мяо• 09 августа 2013
дурдом.... він явно славно вам зраджує.... навіть сумніву нема...

Усатая полосатая• 09 августа 2013
Дон Пэдро• 09 августа 2013
а что тут думать? муж ваш изменяет. ЧТо делать? ну или терпеть или разбегаться.
автор Кто крайний? • 09 августа 2013
Так обідно, я ж дура весь час думала, що він працює тяжко і довго, додому вічно пізно приходить... або прийде і біжить кудись. Ну реально навіть нічого не думала. Бліііііін, таке враження що мені хтось був очі виколов, а тепер вставив назад(((
автор Кто крайний? • 09 августа 2013
Ответ дляДашенька из Киева
Ага, терпіти, шас! Я вже і так багато терпіла через нього, і все заради малого, але бачу, що ну його в пєнь, ніж така сім’я, то краще ніяка... Саме гірше, що я знову вагітна(( Зараз би напилась, а ніззя
Дон Пэдро• 09 августа 2013
ну я тоже считаю что в пень... Измена это как кусок скотча. Когда скотч отрывают в первый раз приклеить назад еще можно, но когда изменяют постоянно, то скотч уже совершенно не клеит, на него прилипает всякая дрянь и пыль... а соотвественно и хранить этот кусок скотча абсолютно бессымленно.
автор Кто крайний? • 09 августа 2013
Що робити? Зібратись без жодних слів і просто поїхати до мами? Чи сказати, що я читала смс?
блін, я тюль замовила в кухню(( Так гарно мало би бути...
Садоводница• 09 августа 2013
Ответ дляКто крайний?
А запитати де він був до 5 ранку? Якось витягнути з нього хоч щось з того, що прочитано в смс? Як він буде пояснювати? А дома у вас за цей період поки він ’гуляв’ стосунки які були?
звёздочка• 09 августа 2013
А почему Вы беременная , с ребёнком должны уезжать ...??? Пускай он собирает вещи и уходит!!!

автор Кто крайний? • 09 августа 2013
Ответ длязвёздочка
Це його хата, її купили його батьки до нашого одруження. Та і не потрібна мені та халупа, ну, тобто хата хороша, якщо її доробити, але я її просто ненавиджу. Він мені ніколи не давав можливості почуватись тут як вдома, бути, так би мовити, господинею дому) Я тут як квартирант...

Та і поїхати можу до мами, хоча з нею теж буде не легко((
автор Кто крайний? • 09 августа 2013
Ответ дляСадоводница
Та цього разу він ніби з друзями був. Коли з дівками гуляє, то так не напивається)
А дома у нас вже було не дуже добре і вже давно, я від ного вже йшла разів три, постійно мало не на колінах благав, щоб я повернулась, + малий скучав... Тепер розумію, що то треба було 1 раз перетерпіти і вже би хоч частину з того пройшла... А так, знову збирання, купа зайвих слів, які я ні чути не хочу, ні говорити нічого не хочу... Хочеться розійтись по дорослому, без образ, але він так не зможе((
Асталависта бэйби• 09 августа 2013
вряд ли стоит сохранять с ним отношения.если такие факты как видно у него в системе-не прекратятся никогда.Даже если он стоя на коленях,поклявшись детьми-пообещает Вам!Вы готовы к тому,,чтобы всю жизнь это терпеть?Очень жаль Вас и деток-но увы!он не исправится и эта боль затянется на многие года
автор Кто крайний? • 09 августа 2013
Ответ дляСадоводница
Я навіть не знаю, чи хочу знати, що і з ким у нього було...
karapyzik• 09 августа 2013
Ответ дляДашенька из Киева
Разве можно изменить один раз? И сравнивать это со скотчем??? Для меня это совершенно неподходящий пример... После измены уже сам будешь вешать на изменщика грязь и пыль, разве можно будет жить спокойно?...верить, доверять, быть уверенным в человеке... Как по мне, то один раз не бывает - если смог раз, то будет и второй

Автор, а вам надо откровенно поговорить с мужем. А почему вы раньше не спрашивали зачем ему пароли?..что там скрывает от вас?
Каркуша Клара• 09 августа 2013
Ответ дляКто крайний?
Вы достаточно для себя узнали.
Асталависта бэйби• 09 августа 2013
Ответ дляКто крайний?

знакомо ощущение квартиранта.мой бывший вообще мне это говорил в лицо!була 1 дачная халапу его родителей-мы же достроили 2 этажный дом с удобствами,думала-ребенок будет расти там.ага!как достроили(дочке 3 мес бло)так он наши с ней вещи и вынес.А дом на его папе!и я там была никто и зовут меня-никак
автор Кто крайний? • 09 августа 2013
Ответ дляАсталависта бэйби
Я терпіти не зможу такого ставлення ні заради дітей, ні заради збереження сім’ї, ні заради батьків(( Він і так вже від самого початку висмоктує з мене всі соки, я вічно зла і роздратована коли він біля мене, ну, бували моменти, коли, здавалось, що все добре, але то була ілюзія, яка дуже швидко розвіювалась...
Дадосвидания• 09 августа 2013
ну так проспится,вы у него в лоб спросите что за фигня и если у него чешется в одном месте пусть валит,одной опой на двух стульях долго не усидит,правда если у него будун будет может агрессивно себя вести,а вот сбегать молча к маме не надо
автор Кто крайний? • 09 августа 2013
Ответ дляThe best people
Вы достаточно для себя узнали.
Я то так, але він почне діставати... Що сталось, що я придумує, почне співати, що я скотина яка руйнує сім’ю... Так-так, він так все перекрутить, що це я буду винувата у всьому!

автор Кто крайний? • 09 августа 2013
Ответ дляАсталависта бэйби
У нього квартира 1но кімнатна, я її халупою називаю) То я так, уточнюю, бо потім напишу квартира, і мені скажуть, що я тут забріхуюсь...
Дадосвидания• 09 августа 2013
почне співати, що я скотина яка руйнує сім’ю...
перешлите те смс с его телефона на свой,
автор Кто крайний? • 09 августа 2013
Ответ дляДадосвидания
При малому не хочу нічого виясняти, бо він мене за 5 секунд до істерики доводить такої, що нічого не соображаю((
автор Кто крайний? • 09 августа 2013
Ответ дляДадосвидания
Треба було раніше це зробити. Я вже не ризикну його тел. взяти. Він вже не хропить, відповідно може проснутись((
Каркуша Клара• 09 августа 2013
Ответ дляКто крайний?
Не думайте Вы о последствиях.
Ну по перекручивает он всё, ну будет он первое время Вас виноватой делать...
Вы думаете Вас окружают глупые люди???
От этого он ещё хуже будет выглядеть.
Дадосвидания• 09 августа 2013
Ответ дляКто крайний?
а это уже ваш минус,подготовьтесь,возьмите себя в руки и при разговоре не в коем случае не повышайте голос,не нервничайте(отложите на потом),не ревите, и при таком поведении истерить начнет он,а вы потом скажите что он скотина и рушит семью.
Каркуша Клара• 09 августа 2013
Ответ дляДадосвидания
Да зачем всё это надо???
Я думаю автор и на словах найдёт много аргументов....

Автор сколько Вам и Вашему мужу лет?
Дадосвидания• 09 августа 2013
и если ваши родители в курсе дел и вас дома поддержат,то собирайте вещи и говорите ему милым голосом досвидос любимый,и едите домой
автор Кто крайний? • 09 августа 2013
Ответ дляThe best people
Да зачем всё это надо???

Автор сколько Вам и Вашему мужу лет?
Мені 24, йому 28 буде.
Мадам БрЮшкина• 09 августа 2013
Автор, мне ваща ситуация оч даже знакома, у меня тоже есть маленький сыночек, и через месяц мне рожать второго...
Муж мой, оч общительный, и подруг у него раз в 5 больше чем друзей. На пляж и всякие развлечения он ходит сам, обьясняя это тем что мне нужен отдых, нужно уложить ребёнка в обед спать и тд... что происходит там, и с кем он там я незнаю. Телефонная книга растёт с дикой скоростью, переписку в соц сетях он тоже часто удаляет. Намёков на измену я не наблюдала, или я слепая?
автор Кто крайний? • 09 августа 2013
Ответ дляThe best people
Не думайте Вы о последствиях.
Вы думаете Вас окружают глупые люди???
От этого он ещё хуже будет выглядеть.
Щойно зрозуміла, якою дурою я виглядала в очах його знайомих..