Не давно вийшла на роботу, дитина захворіла і в садочок не пішла... не має з ким залишити, що робити? Про лікарняний не має й мови...
KatrinkaSh• 10 апреля 2017
Ответ дляNadyshka26
Звісно, що дитина, але без роботи залишитися теж не хочеться. Бо в наш час знайти посаду, за спеціальністю складно в нашій місцевості...
А с собой взять на работу, ноут с мультиками + перекусы как то и день пройдёт. Я так часто делаю, но у меня свой кабинет.
Ответ дляKatrinkaSh
То мабуть у вас дитина спокійна і слухняна, бо наша нашу практику не пройшла... Роботи ніякої з нею, скрізь треба влізти!!!