Ленне-Рейма• 18 апреля 2017
знову молочниця....зникли симптоми. чи прозодити лікування?підскажіть
кілька днів тому почалась молочниця. зробила спринцування ромашкою 1раз. (ліки не купувала флуконазол 150 та свічки клотримазол )сьогодні хотіла сьогодні купити та почати лікування. от тільки незнаю чи варто, якщо симптомів немає
Вообще не факт• 18 апреля 2017
поле лечения нужно пропить курс йогурта в таблетках, чтобы заселить полезную микрофлору, и тогда забудете надолго
Самоучка• 18 апреля 2017
я бы вам советовала сдать мазок. Откуда вы точно знаете, что у вас молочница? Симтомы зуд и выделения? Так такие же симптомы и у бактовагиноза, а клотримазолом вы не вылечите бактерии и кишечную палочку
Ленне-Рейма
• 18 апреля 2017
Ответ дляСамоучка
молочниця в мене «постійно». гінеколог підтвердив, що саме вона. біжу краще в аптеку. дякую
Ленне-Рейма
• 18 апреля 2017
Ответ дляЧебураха с перцем
Если не сложно, напишите что Вам помогает?
лікувалась ось цим комлексно— флуконазол 150, тержинан, мазь клотримазол та спринцування ромашкою. не дуже мене задовольнив ефект та і ціни кусаються на деякі препарати. тому замість свічок тержинан перейду на свічки клотримазол, а все решту залишу