ЗабежАЛОЧКА• 26 апреля 2017
Ой, і сміх, і гріх))) Називається шукала роботу)))
Дівчатка, якийсь такий в мене поганий настрій був, доробила свою роботу в інтернеті і вирішила пошукати ще додатковий заробіток. Зайшла в групу ФБ "Людоньки, порадьте", а тут таке (скрін додаю)...
Посміялась, хоч і не смішно, бо сама живу у Львові, але все ж)))
Свисток ля-минор• 26 апреля 2017
Не смешно. Потому что все ваши львовские как**хи скидывают у нас под детскими лагерями
ЗабежАЛОЧКА
• 26 апреля 2017
Ответ дляСвисток ля-минор
Я їх не скидаю, а справно і вчасно оплачую комунальні послуги...
Свисток ля-минор• 26 апреля 2017
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
справно сплачуете за скидывание
ЗабежАЛОЧКА
• 26 апреля 2017
Ответ дляСвисток ля-минор
справно сплачуете за скидывание
в квитанції це не так називається. оплачую за ж, що й усі ви, а от вже впливу на дії тих людей не маю(
ЗабежАЛОЧКА
• 26 апреля 2017
Ответ дляПрыг-скок
Теж зі Львова
Садовому під котедж!
або краще на саму гОлову головІ!!!
Садовому під котедж!
або краще на саму гОлову головІ!!!
\ Дуже хороша ідея!!!