Быстровочка• 12 мая 2017

Будить ли ребенка для кормления? 1 месяц

Врач сказала Да через каждые 1.5 - 2 часа
кружкаЭсмарха• 12 мая 2017
Ответ дляБыстровочка
доношена
Зачем будить? какие показания?
сколько он спит между кормлениями?

кружкаЭсмарха• 12 мая 2017
Ответ дляБезникаЯ
А чим лікар аргументує такі рекомендаціі? Дитина довго спить, і не просинається істи? Мало молока?
Якщо все добре, годуйте на вимогу, та й все. Нащо дитя будити. Вони самі знають скільки і коли треба (якщо нема проблем з неврологіі´)
а если есть проблема по неврологии, и будить - это нарушает сон, и будет еще больше ора. В чем прикол будить при неврологии??
БезникаЯ• 12 мая 2017
Ответ дляБыстровочка
Ні. Спить вже 3.5 години
Так все добре у вас, радійте) моя в такому віці по пів дня на цицьці висіла... Всі дітки різні, вам сонько дістався)
кружкаЭсмарха• 12 мая 2017
Ответ дляБыстровочка
Ні. Спить вже 3.5 години
нормально.
БезникаЯ• 13 мая 2017
Ответ длякружкаЭсмарха
Буває що спить дуже глибоким сном, що не характерно для здоровоі´ дитини. І голодний вже, а прокинутися не може...
автор Быстровочка • 13 мая 2017
Ответ длякружкаЭсмарха
Зачем будить? какие показания?
сколько он спит между кормлениями?
Обычно 2-3часа. Сейчас почти 4.
Вчера спал с 2 ночи до 8 утра почти
автор Быстровочка • 13 мая 2017
Ответ дляБезникаЯ
дньом спить менше. По 2-3 години

БезникаЯ• 13 мая 2017
Ответ дляБыстровочка
дньом спить менше. По 2-3 години
Все добре у вас. Хай спить дитина))) то нормальний проміжок в такому віці.
автор Быстровочка • 13 мая 2017
Ответ дляБезникаЯ
малому 8 днів. Груди зціжувати?
БезникаЯ• 13 мая 2017
Ответ дляБыстровочка
малому 8 днів. Груди зціжувати?
Ні. Якщо не болять, не переповнені, не треба. Якщо повні дискомфортно, можна трошки до полегшення (наприклад під теплим душем)
Булькаю• 13 мая 2017
Я прикладывала спящего , когда у меня грудь наливалась и каменела
Он не открывая глаз ел и дальше спал )
Та никада в жизни• 13 мая 2017
Младшая спала до 5-ти часо - не будила, нам 8 мес сейчас и норм, если голоден ребенок он и сам спать не сможет... Значит организму на данный момент нужнее сон... Я не всегда выполняю прям все советыы врачей, если спрсить у разных мнение - у них ответы все разные...
БезникаЯ• 13 мая 2017
Можу порадити подивитись відео на ютуб каналі Ніни Зайченко про гв (легко гуглиться))) я там знайшла відповіді на більшість питань. Відео короткі та інформативні й доступні)
Trubochka• 13 мая 2017
ни один ребенок не будет спать голодный....
БезникаЯ• 13 мая 2017
Ответ дляБулькаю
Он не открывая глаз ел и дальше спал )
Теж так робила) деколи це варіант
БезникаЯ• 13 мая 2017
Ответ дляТа никада в жизни
От і я так.
faustria• 13 мая 2017
Ні, не будити