Я натуралка• 24 мая 2017

Інтелект України, які питання на тестах,чи варто віддавати дитину?

Доброго дня усім)
В мене син цього року йде у перший клас,м. Тернопіль
Плануємо йти в звичайну школу біля дому,щоб не їздити.
Але сьогодні нам запропонували не звичайний клас, мовляв такі вже набрані, а Інтелект України
Проте , в понеділок- вівторок запросили на співбесіду з психологом та вчителем
Син рахує, знає букви, писати не любить - одне з болючих питань, читає склади, тобто тулить 2 -3 букви, повність слова ще не читає сам швидко, лиш з допомогою
Чи є в нього шанс потрапити в такий клас і чи варто??
Можливо цього року хтось вже проходив тести?
Можливо він і не пройде, але як пройде, може таки варто наполягати на звичайному класі?
Буду рада почути Ваші відгуки і поради!
всім спасибі і гарного дня)
PORKA• 24 мая 2017
Закончили 3 класс Интеллект, никаких тестов и отбора при поступлении не было.

автор Я натуралка • 24 мая 2017
Ответ дляPORKA
А тут потрібно набрати певну к-сть балів(так сказали)

Як Вам навчання по даній системі? подобається? чи дуже важко?Дитина задоволена?
Снатал2015• 24 мая 2017
Мы прошли
Колупалочка• 24 мая 2017
А у нас интеллект клас набран только из тех, кто ходил к этой учительнице типа на подготовку к школе, те детки, кто ходил к другим или занимался дома в интеллект попасть не могут, какими бы умными они не были.
автор Я натуралка • 24 мая 2017
Ответ дляСнатал2015
Мы прошли
Що питались? Які основні критерії при вступі в такий клас?
Снатал2015• 24 мая 2017
Напишите в лс-много чего писать дам вайбер
Пешеходик• 24 мая 2017
дайте самі собі відповідь, навіщо воно вам..
розумніше дитина від тої програми не буде
автор Я натуралка • 24 мая 2017
Ответ дляПешеходик
В мене теж є такі сумніви, тим паче син ще дитичий такий..
Хоче гратися, йому зараз 5, в вересні буде 6 р.2.м
Боюсь аби йому не було важко..
Але з іншого боку, можливо, буде цікаво і він захоче вчитися))
Сама не знаю як ліпше..
Якщо не пройде - питання вирішиться само собою..
Я шалунья• 24 мая 2017
Дочка подруги проходила співбесіду.
Питання, що я запам´ятала:
прізвище їм´я по-батькові дитина мами і тата
склад сім´ї
яку форму має земля
назвати планети
хто такий листоноша
чому влітку не може бути зима, а взимку осінь (це питання навіть подругу вибило з колії)

Також завдання на логіку. Був коврик на якому не вистачало латки, дитина повинна знайти латку відповідної форми з відповідним малюнком. І ще дитина повинна була домалювати якусь картинку, не пам´ятаю точно яку саме...

автор Я натуралка • 24 мая 2017
Ответ дляЯ шалунья
Дочка подруги проходила співбесіду.
Питання, що я запам´ятала:
склад сім´ї
яку форму має земля
назвати планети
хто такий листоноша

спасибі)
пьЯНА• 24 мая 2017
Ответ дляЯ натуралка
Боюсь аби йому не було важко..
Сама не знаю як ліпше..
Так куда Вы спешите? Зачем так рано?
автор Я натуралка • 24 мая 2017
Ответ дляпьЯНА
Так куда Вы спешите? Зачем так рано?
Цього року закінчив садок,завтра випуск.
Ми з чоловіком обидвох на роботі, бабусь -дідусів поряд немає..
З ким його залишати?
Тому так і виходить, що в 6 р до школи, йому в червні 6 р виповниться..
пьЯНА• 24 мая 2017
Ответ дляЯ натуралка
З ким його залишати?
Можно же еще год провести в саду. До полных 7ми лет никто не имеет права вас выгнать.
Пешеходик• 24 мая 2017
Ответ дляЯ натуралка
З ким його залишати?
правильно, пусть потом в армию идет служить на год раньше
автор Я натуралка • 24 мая 2017
Ответ дляпьЯНА
Все складно: садок закінчуєм в одному місті, в серпні переїжджаємо до Тернополя..Однозначно, в школу йдемо, питання лиш чи варто давати в такий клас чи зупитнитись на звичайній формі навчання..
Карамбулкул• 24 мая 2017
Ответ дляЯ натуралка
я скажу, что 90% успеха зависит от учителя. В умелых руках программа хорошая.