Акуна_Матата• 03 июня 2017
Це пристойно?
Я вдова, зустрічаюсь з розлученим мужчиною. Він мені дещо помагає матеріально. Останнім часом несподівано почав робити дорожчі подарунки як ось , наприклад, телевізор , або диван до квартири. Я згодилась, бо думала, що на цьому місячний внесок його закінчиться, але він і надала продовжував мені допомагати то продуктами, то грошима. Скажіть, чи пристойно приймати такі подарунки від близької людини. а він мені не зовсім байдужий.
ЕлькиПальки• 03 июня 2017
Я теж вдова, через який проміжок часу після смерті чоловіка змогли почати нові стосунки? По темі не підкажу, сорі.
Кто крайний?• 03 июня 2017
Ответ дляСумчатая кошка
Вы автор такая правильная,что куда там)(
а может тролль...
Жертва интернета• 03 июня 2017
Ответ дляСумчатая кошка
Троль Троляна Троливна
А что мозгов больше не хватает?
Черепаха Тортила• 03 июня 2017
Диван, телевизор..
Автор, что тут непонятного ?? Он к вам на пмж собрался
Ждите, скоро приставку притянет
И свой кулёчек с носками))
Ждите, скоро приставку притянет
И свой кулёчек с носками))
Акуна_Матата
• 03 июня 2017
Ответ дляЕлькиПальки
Ех, почала стосунки досить швидко. Не витримала річний термін. Тепер шкодую, але не за терміном, а за те, що полюбила не ту людину, а потім трапився більш пристойний ( це той з подарунками), а серце рветься. Але це окрема тема. Що, є якісь проблеми? Скільки вам років?
Акуна_Матата
• 03 июня 2017
Ответ дляЧерепаха Тортила
Диван, телевизор..
Ждите, скоро приставку притянет
И свой кулёчек с носками))
Ждите, скоро приставку притянет
И свой кулёчек с носками))
Я забула написати, що в нього є своя власна квартира, а в мене своя. Поки що ми ходимо одне до одного в гості.
Акуна_Матата
• 03 июня 2017
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
К переезду к вам подготавливается
Уточнюю: в нього є своя квартира . І в мене є своя. Він не претендує на мою площу.
Акуна_Матата
• 03 июня 2017
Ответ дляСумчатая кошка
А якщо я не захочу продовжувати відносини, ці подарунки мене не зобов’яжуть до чогось?
Сумчатая кошка• 03 июня 2017
Ответ дляЖертва интернета
А что мозгов больше не хватает?
А ты тут за провокаторшу?
Черепаха Тортила• 03 июня 2017
Ответ дляАкуна_Матата
Тем более!
Свою хочет сдать, а жить надурняк в вашей;))
Если кроме шуток, то нормальный мужчина у вас. И подарки любые (даже безумно дорогие) можете принимать . Потому что вы - женщина. И вы этого достойны .
Сумчатая кошка• 03 июня 2017
Ответ дляАкуна_Матата
Як принiс ,так i забере
Кто крайний?• 03 июня 2017
Ответ дляАкуна_Матата
это вам решать
Кто крайний?• 03 июня 2017
Ответ дляСумчатая кошка
Як принiс ,так i забере
...и звался он Геракл..)))
Акуна_Матата
• 03 июня 2017
Ответ дляЧерепаха Тортила
Тем более!
Дякую за відповідь. Гумор ваш оцінила... Напевно я маю комплекси, ніколи не мала таких мужчин. все думається про те, що я впадаю від нього в моральну залежність. А так не хочеться цього. Я вільна!!!!!!!!!!!
ЕлькиПальки• 03 июня 2017
Ответ дляАкуна_Матата
До чого тут мої проблеми? Мені 40
Акуна_Матата
• 03 июня 2017
Ответ дляЕлькиПальки
До чого тут мої проблеми? Мені 40
З вашого допису я зрозуміла, що вас турбують моральні якості вдови як такої. Якщо це не так, то вибачте. Так і напишіть - не турбують... А ви молоденька ще. Дуже слідкують родичі і сусіди?
Прячусь от Всех• 03 июня 2017
Ответ дляАкуна_Матата
если вы сама так сразу поставите себя и поведением и словами типа в шутку можно ’ смотри, я подарки не возвращаю, это не красиво ’
как бы предупредите.
но, если человек нормальный и адекватный , он конечно не заберет подарки и подарки не обязывают ни к чему.
подарки- это всего лишь Внимание и Способ Ухаживания.
если вы это так будете воспринимать и ему показывать это то все будет ок.
а если будете чувстовать себя обязанной и еще и говорить ему об этом то так и будет что обязаны
как бы предупредите.
Акуна_Матата
• 03 июня 2017
Ответ дляПрячусь от Всех
как бы предупредите.
Цитата:
если вы сама так сразу поставите себя и поведением и словами типа в шутку можно ’ смотри, я подарки не возвращаю, это не красиво ’ как бы предупредите. но, если человек нормальный и адекватный , он конечно не заберет подарки и подарки не обязывают ни к чему. подарки- это всего лишь Внимание и Способ Ухаживания. если вы это так будете воспринимать и ему показывать это то все будет ок. а если будете чувстовать себя обязанной и еще и говорить ему об этом то так и будет что обязаны
Дякую за пораду. Варіант.
Акуна_Матата
• 03 июня 2017
Ответ дляСмурфик
Это вполне нормальные подарки. А у вас, автор, комплексы.
А я і не заперечую, що комплекси. Сама це розумію. Надто мало такого я бачила в житті.
ЕлькиПальки• 03 июня 2017
Ответ дляАкуна_Матата
Мене не турбує статус вдови зовсім, і родичі і сусіди теж. Є кохання до покійного чоловіка, і не знаю, чи зможу колись бути з іншим. Тому й запитала.