можу погуляти з дітками на вулиці поки мама вдома щось зробить чи зводити на заняття, тошо!
Орієнтовно вул Тростянецька-Білла, +/_ 10 хвилин транспортом, не далі
чи менеджером по магазинам пробігтись
elizaveta2010• 10 июня 2017
Расклейте обьявления по району, и предлагайте услугу ’няня на час’, у меня с ребенком работает такая няня - забирает со школы, водит на кружки, гуляют во дворе и ждут меня с работы. С сентября это будет очень востребовано.
Ответ дляelizaveta2010
ну у меня у самої діти))
тому шуккаю на час коли вони в школі
а після у самої язик на плечах поки всіх порозводиш на кружки, потім позбираєш)
тому шукаю до 12 години
дякую
тому шуккаю на час коли вони в школі
тому шукаю до 12 години
дякую