Рассказница• 12 июня 2017

Порадьте дитячу поліклініку у Голосіївському районі. З лабораторією.

Доброго дня. Так сталося що переїздимо на пмж до м Києва, Голосіївський район. Порадьте,хто там проживає, куди краще звернутися в лікарню з дітьми???? Для проходження медкомісії в садок та школу. І обовязково з лабораторією,де можна зробити якісний розгорнутий аналіз крові. Дякую. У кого немає подруг,давайте знайомитись))))
автор Рассказница • 12 июня 2017
Є хтось з Голосіївського?

Диверсификация• 12 июня 2017
нет никого, нависчо вам голосеевский, он и так переполненный... все любят минский, луччче туда ижжайте)))))
автор Рассказница • 12 июня 2017
Ответ дляДиверсификация
Де житло є,туди і їдемо))) Обирати не доводиться)
Диверсификация• 12 июня 2017
снимаете иль купили?
Сижу на стуле• 12 июня 2017
кЛИНИКА дОКТОР лОР. уЛИЦА м. лОМОНОСОВА 56
автор Рассказница • 12 июня 2017
Ответ дляДиверсификация
снимаете иль купили?
Чоловікові дали сімейний гуртожиток. Втомились жити на два міста. Переїздимо)
автор Рассказница • 12 июня 2017
Ответ дляСижу на стуле
я так розумію приватна клініка? Які ціни? Як лабораторія? Якісні аналізи? Дитяча?
автор Рассказница • 12 июня 2017
Ответ дляСижу на стуле
Ого. Це дуже дорого. Пройти комісію перед садочком 2 тис грн??? Дякую звичайно що порадили,але для нас це задорого....
Диверсификация• 12 июня 2017
Ответ дляРассказница
ааа, ну удачи)))
тут много из Голосеевского р-на, но район большой и поликлиник много разных... Прописка будет?

Одноклассница• 12 июня 2017
Пройдите в своем городе. Я прохожу в своем. Директор сказала ей все равно.
Диверсификация• 12 июня 2017
Ответ дляРассказница
так все частные с ценами ого и ого)))
поэтому и идите по прописке или уточняйте как можно по месту жительства обслуживаться, там медкомиссии вообще бесплатно - есть профдни специальные, пару дней и усьо))), ну а анализы многие тоже бесплатно, но по показаниям.
Сижу на стуле• 12 июня 2017
Центральная детская поликлиника Голосеевского района, Голосеевская 53
Иванка Бур• 12 июня 2017
Ответ дляРассказница
вам будет достаточно детской государственной на голосеевской площади
чего не хватит сдадите в частной
Иванка Бур• 12 июня 2017
собрались блин алигаторши
упс сорри
АААлигарши

автор Рассказница • 12 июня 2017
Ответ дляДиверсификация
ааа, ну удачи)))
Я шукаю. Видає тільки одну 10 та Феофанію,а ще амбулаторію......
автор Рассказница • 12 июня 2017
Ответ дляОдноклассница
Я про це думала. Але ж так як жити вже будемо жити там,то хочеться знайти контакт з лікарем, лабораторією. До того ж вимоги до мед комісій різні. У нашому місті комісію проходять в зошит карту ’історія розвитку дитини’, а в столиці я так розумію якась інша форма має бути??
автор Рассказница • 12 июня 2017
Ответ дляСижу на стуле
Це 10? Там можна без прописки? Бо як треба то будемо прописуватись? Лікарі нормальні? А аналізи роблять вручну чи аналізатор робить?
автор Рассказница • 12 июня 2017
Ответ дляИванка Бур
чего не хватит сдадите в частной
Дякую. Будемо туди і звертатись. Дівчата вже її порадили. Гуглю)
автор Рассказница • 12 июня 2017
Ответ дляИванка Бур
собрались блин алигаторши
упс сорри
АААлигарши

))))) Ні ну то дійсно дуже дорого. Ще й син хворіє. І так на його лікування шалені гроші йдуть,то ще й на отоларинголога 500грн??? Це занадто....

Иванка Бур• 12 июня 2017
Ответ дляРассказница
там сходите к начмеду, напишете заяву, что то оплатите за обслуживание, и вас примут
там же рядом и взрослая поликлиника
Иванка Бур• 12 июня 2017
Ответ дляРассказница
та ну тут вечно как насоветуют....уже прям ржачно читать
кстати есть в голосеево и подешевле клиники
автор Рассказница • 12 июня 2017
Ответ дляИванка Бур
Дякую за пораду. Звернемось в державну, а потім побачимо)))
Иванка Бур• 12 июня 2017
Ответ дляРассказница
будьте здоровы
A-Tan• 12 июня 2017
Ответ дляРассказница
есть еще на Якубовского поликлиника, они похожи. Звертайтеся в ту, яка ближча (лор на Голосіївській неуважна - немає гострого запалення - понавиписує стандартні лікі без аналізів((( навіть не пропонує, все треба самому(((
Краще передзвоніть в реєстратуру та спитайте де ви обслуговуєтесь по вашій адресі, тел.на Голос.527-98-01.
автор Рассказница • 12 июня 2017
Ответ дляA-Tan
Дякую.
Очень добрый аноним• 13 июня 2017
Ответ дляРассказница
Є хтось з Голосіївського?
люблю голосеевский. работаю возле м. голосеевская. Знаю поликлиника есть по Голосеевской. Вам она не подходит?
Очень добрый аноним• 13 июня 2017
Ответ дляИванка Бур
чего не хватит сдадите в частной
оо, да, я как раз о ней