вентиляторная• 14 июня 2017
Порадниця vs фейсбук? Враження початкового користувача світової мережі.
У мене є подруга, яка скептично ставиться до того, що проводжу час на форумах.
Вважає, що там одні дурники зависають, яким не шкода свого цінного часу.
Плюс-мінус рік тому, чоловік зареєстрував мене у фейсбук.
Не люблю соцмережі з часів однокласників.
Тому не розвивала свій профіль, окрім кількох друзів що самі попросились, там навіть фото не було.
От, кілька днів тому, зявився настрій і я пірнула у вир, так би мовити.
Додала близько 70 "друзів" і пробачте за слово, охрініваю від того, що в їхніх головах.
Вже з десяток забанила.
Краще б я цього не знала.
А за подругу, яка шкодує часу на форуми аж переживати почала.
Постійно на перших шпальтах)))
Питання, що Ви там робите?
Можливо у мене просто друзі не "ті" ?
Додавала просто знайомих, однокласників, колишніх сусідів, дркзів дитинства. Це звісно далеко не всі.
Ті що першими під руку потрапили.
Вже з десяток забанила.
Краще б я цього не знала.
Постійно на перших шпальтах)))
Питання, що Ви там робите?
Можливо у мене просто друзі не "ті" ?
Ті що першими під руку потрапили.
Вероятненько• 14 июня 2017
Я тим в игру играю. ))) Конфеты.
Иногда с друзьями общаюсь в нашей группе.
Майор Медуза• 14 июня 2017
У мене майже нема друзів на фб. Ну нащо мені життя знайомих і малознайомих людей? Мені фб потрібен для отримання новин з тих сторінок що дійсно мені цікаві. Підписана на творчі спільноти, майстрів хендмейд, на пізнавальні сторінки, журнали.
Xвостокрутелка• 14 июня 2017
Значить, у Вас такі друзі. Я , навпаки, ціную Фейсбук за серйозніше й інтелігентніше наповнення. Стежу за цікавими для мене сторінками, спілкуюся з цікавими мені людьми, здобуваю цінну інформацію для себе. Там ніхто не поливає брудом, не виплескує на мене свої негативні емоції, нервозність, заздрість. І я не вихваляюся там, просто спілкуюся за інтересами.
вентиляторная
• 14 июня 2017
Ответ дляКурочка-чубаточка
а забанили то за что?
Ну як забанила?
Усунула з друзів.
Набридло бачити в стрічці їхні дурнуваті публікації.
Усунула з друзів.
вентиляторная
• 14 июня 2017
Ответ дляXвостокрутелка
Ось так і моя подруга говорить, а з огляду на те чим ділиться, можна посперечатись)))
Потрындельница• 14 июня 2017
Фейсбук - вообще отстой, как по мне. Ну вот что там делать? ни музыку не послушать, ни фильм посмотреть. Да и из знакомых моих никто там не сидит почти, все ВК. И я тоже уже много лет пользуюсь ВК.
Аноним Секретарь• 14 июня 2017
Ответ дляПотрындельница
для меня контакт - это соцсеть для подростков, я туда и заходить перестала, а на ФБ интресно, можно долго ленту читать, если подписан на то, что тебя интересует.
Sunny_Anny• 14 июня 2017
Окружение надо формировать. Вы добавили наугад - такой и результат.
Фильтровать надо везде и всегда.
Потрындельница• 14 июня 2017
Ответ дляАноним Секретарь
Для подростков? Почему это вдруг? Там люди разных возрастов. И группы по интересам намного интереснее и лучше именно ВК.
вентиляторная
• 14 июня 2017
Ответ дляSunny_Anny
Фильтровать надо везде и всегда.
Виключно знайомих додавала.
А Ви підписуєтесь на незнайомців, чи всі кого знаєте, вам цікаві?
Sunny_Anny• 14 июня 2017
Ответ дляПотрындельница
В ФБ подростков меньше )
И там очень интересные закрытые группы по интересам.
Sunny_Anny• 14 июня 2017
Ответ длявентиляторная
Виключно знайомих додавала.
У меня избранные знакомые (далеко не все подряд), заказчики и те, кто помогает в игрушках )
Глупостей откровенных в ленте нет. Но я и не просматриваю ее постоянно.
вентиляторная
• 14 июня 2017
Ответ дляSunny_Anny
В ФБ подростков меньше )
Закриті- це ті що народжують вдома і годують грудьми до 14 років?
Потрындельница• 14 июня 2017
Ответ дляSunny_Anny
В ФБ подростков меньше )
Я бы не сказала. И где вы там тех подростков находите? У меня в друзьях - люди примерно одного со мной возраста. Ну и музыка - в фейсбуке этого нет, и видео.
Sunny_Anny• 14 июня 2017
Ответ длявентиляторная
Нет, у меня другие интересы )
Но вы можете и такие найти, думаю.
вентиляторная
• 14 июня 2017
Ответ дляSunny_Anny
Нет, у меня другие интересы )
Но вы можете и такие найти, думаю.
А від кого закриваються?
Sunny_Anny• 14 июня 2017
Ответ дляПотрындельница
Ну как где. Есть страница мероприятия, допустим. Комменты/вопросы в ВК и ФБ разительно отличаются. В ВК комментировали в основном молодые ребята, в ФБ - люди постарше. Соответственно и уровень/актуальность комментов разные.
Это не плохо, просто так было.
Сейчас начинает смазываться, дети перебираются в ФБ многие.
Музыкой/видео никогда ВК не пользовалась, ничего не могу сказать. У меня плейлисты на Ютубе.
Это не плохо, просто так было.
Sunny_Anny• 14 июня 2017
Ответ длявентиляторная
А від кого закриваються?
Не закрываются от кого-то, а допускаются не все подряд. Чтобы исключить случайно мимо проходящих, которые ’не читал, но сказать могу’. Или агрессивно настроенных, это видно по ленте, по вступительному общению.
вентиляторная
• 14 июня 2017
Ответ дляSunny_Anny
А які теми можуть викликати агресію у перехожих?
вентиляторная
• 14 июня 2017
Ответ дляSunny_Anny
Це одне й те ж саме.
Sunny_Anny• 14 июня 2017
Ответ длявентиляторная
Даже самые безобидные, это хорошо видно и на КС.
В общем, было бы желание общаться с хорошими, умными людьми. Их там хватает.
вентиляторная
• 14 июня 2017
Ответ дляSunny_Anny
Зрозуміло, дякую)
А чому не хочете поділитись інтересами?
Можливо, мені теж буде цікаво.
А чому не хочете поділитись інтересами?
Можливо, мені теж буде цікаво.
Sunny_Anny• 14 июня 2017
Ответ длявентиляторная
Зрозуміло, дякую)
А чому не хочете поділитись інтересами?
Можливо, мені теж буде цікаво.
А чому не хочете поділитись інтересами?
Можливо, мені теж буде цікаво.
Думаю, логичнее вам самостоятельно определиться со своими интересами. И самостоятельно подбирать интересных именно вам собеседников.
вентиляторная
• 14 июня 2017
Ответ дляSunny_Anny
Ви соромитесь своїх інтересів?
Sunny_Anny• 14 июня 2017
Ответ длявентиляторная
Ви соромитесь своїх інтересів?
Мне хватает для их обсуждения людей, которые сами с ними определились )
Блинчик Мой• 14 июня 2017
автор, дивиться, коли був такий накал з політичною ситуацію, все здавалося погано і в темряві, я у стрічці своїх друзів с ФБ побачила підписку на діда свирида опанасовича. він роз´яснював ситуацію с гумором і так розкладував все по полицях. я і тепер його читаю, хоч від вже не друкує обзори кожног дня. він написав книгу Історія України - дуже цікаво. Також хость порадив почитати політолога Олега Пономаря - підписалася, читаю кожного ранку. також є англовмовний сегмент на ФБ, підписался - читаю про новітні винаходи. формуйте коло своїх бажань і людей і вам буде цікаво.
Лапка• 14 июня 2017
ФБ мені подобається якраз тим, що там дуже легко управляти тим, що тобі сиплеться в стрічку новин. Якщо хтось із друзів спамить або просто вам не подобається те, що він постить - є кнопка ’відписатися’, при цьому ви залишетесь друзями, але не читатимете його новин. По-друге, не треба додавати усіх бажаючих у друзі, сортуйте їх за групами інтересів і тд. Я от наприклад не додаю нікого із колишніх однокласників - бо з ними дійсно немає нічого спільного( зате підписуюсь та дружу з людьми які мені цікаві, з якими спільні інтереси, та яких знаю особисто. Крім того, коли людина додається у друзі - дивіться її сторінку, якщо ви готові читати її кожен день - то додавайте, якщо ж там якась фігня - ...