Ромашкинная• 14 июня 2017
остеохондроз
у меня остеохондроз, мучаюсь. Иногда сильные приступы
перечитала много литературы,знаю,что не лечится, но чем спасаться?(к врачу в понедельник)но как дожить?
Попадалочка• 14 июня 2017
По возможности: пилатес и йога. Забудете о болях.
Сейчас: уколы диклофенаковой группы. Если есть деньги купите Диклоберл и проколитесь.
Если уверены что остеохандроз.
Репетиторша• 14 июня 2017
Ответ дляПопадалочка
Если уверены что остеохандроз.
Мені здалося, Ви впевнені у цій темі. Поясніть, будь ласка, от у мене остеохондроз, знайдені протрузії, невеликі, загалом лікарі не бачать нічого страшного. Радять все те, що Ви написали.
У мене відчуття, що від пілатесу тільки гірше. Тобто спочатку все чудово розтягується, а буквально через годину відчуття , що все ще більше стискається і до кінця дня дискомфорт. А от якщо не піти на пілатес, і весь день протинятися вдома на розслабоні - відчуття значно кращі. Похід на роботу - знову все загострюється. Що робити, щоб після занять пілатесом не було затвердіння м’язів чи не знаю чого?
Попадалочка• 14 июня 2017
Ответ дляРепетиторша
Походите на плавание, раз пилатес не Ваше. Или смените инструктора, у него групповая программа не под Ваш случай. Тогда индивидуалка у реабилитолога.
После пилатеса ничего болеть не должно. Я словно летать начала после месяца пилатеса, боли ушли, легкость появилось.
Ходить на расслабоне - усугублять дальше состояние.
Репетиторша• 14 июня 2017
Ответ дляПопадалочка
На плавання теж ходжу. Легкість як і після пілатесу, зявляється лише на певний час, потім стискається ще більше, ходжу потім до кінця дня розтягуюся всіма можливими способами.
Попадалочка• 14 июня 2017
Ответ дляРепетиторша
Во-первых все индивидуально. Возможно Вам нужна робота определенных групп мышц, чтобы формировать мышечный корсет. Тут только индивидуальные занятия.
Второе: как верно заметили, остеохондроз - это на всю жизнь, все что мы делаем мы должны делать регулярно и долгое время, чтобы было хоть немного легче. Кого после месяца отпускает, кому через 9 месяцев первое облегчение.
Репетиторша• 14 июня 2017
Ответ дляПопадалочка
Я вже декілька років займаюся вирішенням цієї проблеми, уже бачила більше десятка тренерів, і вони відзначають, що я грамотно все роблю і мязи в мене напрацьовані, бо до остеохондрозу я взагалі на силові заняття ходила 10 років, але суть проблеми все одно не розгадана. Проблема не в мязовому корсеті. Є він у мене. Проблема саме в напруженні організму і, мабуть в гормонах???? Хто толком може пояснити, чому загострюються остеохондроз саме перед критичними днями і на другий день місячних сам проходить, ніби нічого й не було, без всякого пілатесу???? Ніхто з лікарів мені цього пояснити не може, а тільки пілатес-пілатес...