14 июня 2017

Така зла ,що аж руки трясуться .

Були у нас в гостях брат з сім*єю.Там є дитина 7 років .Дуже дуже нечемна і забіяка .Завжди коли била моїх дітей ,я мовчала ,не хотіла скандалу .Мої діти її ніколи не зачіпали ,а навпаки хотіли спілкування .Але після таких візитів ,пропадало бажання .Але нічого не зробиш родина є родина .І от остання крапля вчора копнула ця вибачте гімнярка нашу кицьку в голову з всієї сили .!!! Дівчата я аж затерпла .Звук такий був під час удару .. я в шоці .Брат сидить і сміється .Я її трохи посварила .А їм хоть би хни .Але сьогодні зранку мої діти розказують ,що молодшу мою назвала дурою ,скотинякою і свинею.Я вже не стерпіла подзвонила до брата і розказала це все .А він !!!! Починає захищати свою дитину ,яка всіх б*є і їх також.І каже що мої діти брешуть і таке не може бути .Як себе вести ,і що робити .?Спілкуватися з ними немає бажання .І діти мої також не хочуть .Він сказав що приїде ввечері робити очну ставку з дітьми .Дурдом .
Аноним Секретарь 14 июня 2017
Дурдом, не то слово...
Ля-ля-ля 14 июня 2017
Как подсказывает мой опыт - родство не повод для общения.
Душка-свекровь))) 14 июня 2017
Чего Вы молчали? Тем более,это родственники, а не посторонние.
Меряно-перемеряно 14 июня 2017
очная ставка ничего не даст, если у ребенка нет авторитета перед взрослыми, будет продолжать стоять на своем и врать. Нужно ограничить общение, это ваше право
Да, я блондинка! 14 июня 2017
Больше всего кошку жалко... Так же и убить можно бедное животное.
Не стоит вам встречаться, тем более на вашей территории
ФрекенБок 14 июня 2017
Не общайтесь, заставить никто не может
Я б тоже не выдержала на вашем месте, а та девочка берет примером своих родителей и их отношению в семье, значит у них так норма ....
IQ 80 14 июня 2017
не сводить больше детей.Ждать пока вырастут,поумнеют и потом общаться, пока совсем не рассорились.Мы так с сестрой посорились из за детей и сейчас до сих пор особо не общаемся.Звоним 1-2 раза в год.
автор Чупокабра 14 июня 2017
Ответ дляФрекенБок
Не общайтесь, заставить никто не может
Я б тоже не выдержала на вашем месте, а та девочка берет примером своих родителей и их отношению в семье, значит у них так норма ....
Така норма .Дітей шкода своїх.Але і дуже шкода нашу кицьку дівчата .Вона бідна так нячала від болі .Як можна виховувати так дітей ?
После 18 14 июня 2017
Ограничить однозначно. А лучше, свести к минимуму. Родина є родина - в вашем случае не аргумент.
На хрен такие родственники.
Чижик Пижик 14 июня 2017
Так и говорите брату, я не хочу что бы наши дети общались и все, потому что для меня это ненормально. Пусть идет гуляет со своей оченой ставкой
ФрекенБок 14 июня 2017
Ответ дляЧупокабра
Така норма .Дітей шкода своїх.Але і дуже шкода нашу кицьку дівчата .Вона бідна так нячала від болі .Як можна виховувати так дітей ?
К сожалению есть такие семьи,которым пофиг какие вырастут дети и какой пример они видят и так и в дальнейшем будут поступать. Не общайтесь,ничего вы не потеряете
Роз-Мари 14 июня 2017
Ответ дляФрекенБок
К сожалению есть такие семьи,которым пофиг какие вырастут дети и какой пример они видят и так и в дальнейшем будут поступать. Не общайтесь,ничего вы не потеряете
А, наоборот, приобретете спокойные нервы.
С котом-то все в порядке, кстати?
ФрекенБок 14 июня 2017
А за кота...ударила б так же её,как она кота, что б на всю жизнь запомнила
Брыкалка 14 июня 2017
Ответ дляЛя-ля-ля
Как подсказывает мой опыт - родство не повод для общения.
тысячу раз согласна
Роза завяла 14 июня 2017
какой ужас
если б мою кисю кто копнул
я б ее влупила аналогично
не важно идите это мое или чужое
просто рефлекторно бы
обожаю свою кисю
Olya120176 14 июня 2017
Не нужно Вам никакой очной ставки, только нервы себе попортите. Пока не общайтесь, сделайте паузу, а там посмотрите. Мне бы тоже было жалко своего питомца. А племянница Ваша живодерка. Не люблю таких детей...
автор Чупокабра 14 июня 2017
Ответ дляРоз-Мари
А, наоборот, приобретете спокойные нервы.
С котом-то все в порядке, кстати?
Лежить бідна якась дуже безініціативна .Так шкода аж серце зжимається .Вона ще недавно тільки родила .Короче жах дівчата .
100% 14 июня 2017
Ответ дляЛя-ля-ля
Как подсказывает мой опыт - родство не повод для общения.
+ мульйон!!!!!
Яичница с беконом 14 июня 2017
Ответ дляЧупокабра
Така норма .Дітей шкода своїх.Але і дуже шкода нашу кицьку дівчата .Вона бідна так нячала від болі .Як можна виховувати так дітей ?
а Вы у брата спросите КАК он воспитывает своего ребенка? У меня с сестрой хорошие отношения и мы спокойно можем делать замечания нашим детям.
Ножка 14 июня 2017
Автор, ви при розумі?
Ви чого так довго терпіли?
Приносьте в жертву і далі своіх дітей, тварин, себе- можливо ви така жертовна.
Я би зразу закінчила спілкування.
Приоритети ваші не зрозумілі: у вас хто на першому місті- ваші діти чи брат?
КликОЛЬКА 14 июня 2017
Ваш дом- ваши правила, я бы все высказала брату и не принимала таких гостей
Liudok007 14 июня 2017
Ви надто терпляча. Маю таких родичів, їхню дитину шмаляю, хоч своїх ні. Кажу їм, якщо ваша нічого іншого не розуміє, то вибачайте. Самі перестали часто приходити, хоч раніше на місяці в гості приїздили і без запрошення. Їхнє гівнятко сидить сумирне, бо знає, що отримає гарантовано. Свої батьків б´є, а вони тішаться
Роз-Мари 14 июня 2017
Ответ дляСкорая помощь
+ мульйон!!!!!
Триста пятьдесят мульйонов, только в своей жизни имею кучу примеров.
Автору - кошку к ветеринару.
Брату - счет.
Как воспитывает - видно.
Только раньше почему молчали, когда видели, что это недодитя бьет ваших???
Да я б уже триста раз перекостыляла, и по фиг мне на скандалы.
Гоните в шею.
автор Чупокабра 14 июня 2017
Там не доходить мова людська .Та мала їх виховує і вони потаккають .В їхньому гаражі кицька дворова родила котеня .То він викинув на вулицю просто неба .Я йому зауваження зробила .А він рже і каже та шо ти розказуєш треба їх потопити .Мені до ср..ки . ті коти .
автор Чупокабра 14 июня 2017
Ответ дляНожка
Автор, ви при розумі?
Ви чого так довго терпіли?
Приносьте в жертву і далі своіх дітей, тварин, себе- можливо ви така жертовна.
Я би зразу закінчила спілкування.
Приоритети ваші не зрозумілі: у вас хто на першому місті- ваші діти чи брат?
Діти звичайно !! Це не обговорюється ю.Просто хотілося по людськи .Але там не получиться .
автор Чупокабра 14 июня 2017
Ответ дляLiudok007
Ви надто терпляча. Маю таких родичів, їхню дитину шмаляю, хоч своїх ні. Кажу їм, якщо ваша нічого іншого не розуміє, то вибачайте. Самі перестали часто приходити, хоч раніше на місяці в гості приїздили і без запрошення. Їхнє гівнятко сидить сумирне, бо знає, що отримає гарантовано. Свої батьків б´є, а вони тішаться
таке саме .І попробуй щось скажи .Обіди повні штани .Я сьогодні дуже засмучена .Чесно .
Liudok007 14 июня 2017
Ответ дляЧупокабра
Діти звичайно !! Це не обговорюється ю.Просто хотілося по людськи .Але там не получиться .
Брату кажіть прямо, коли дитина буде вихована та соціалізована, тоді й приходьте. Ніяких очних ставкок, тут і так все зрозуміло. І ще порадьте батькам дивитись передачі Карпачова, щоб не мали ілюзій про майбутнє.
Горизонтальный самовар 14 июня 2017
Ответ дляЧупокабра
таке саме .І попробуй щось скажи .Обіди повні штани .Я сьогодні дуже засмучена .Чесно .
приедет брат, выведите ему ребенка и скажите, что таких жестоких у себя в доме не потерпите.
Укуси меня 14 июня 2017
Родственники сплошная скотобаза
СирОжино пирОжино 14 июня 2017
а чего вы ций дитини, которая ударила кошку не дали сдачи и ногу не вывернули, чтоб не бил больше? и брату люлей бы еще вставили!