Чупокабра• 14 июня 2017
Така зла ,що аж руки трясуться .
Були у нас в гостях брат з сім*єю.Там є дитина 7 років .Дуже дуже нечемна і забіяка .Завжди коли била моїх дітей ,я мовчала ,не хотіла скандалу .Мої діти її ніколи не зачіпали ,а навпаки хотіли спілкування .Але після таких візитів ,пропадало бажання .Але нічого не зробиш родина є родина .І от остання крапля вчора копнула ця вибачте гімнярка нашу кицьку в голову з всієї сили .!!! Дівчата я аж затерпла .Звук такий був під час удару .. я в шоці .Брат сидить і сміється .Я її трохи посварила .А їм хоть би хни .Але сьогодні зранку мої діти розказують ,що молодшу мою назвала дурою ,скотинякою і свинею.Я вже не стерпіла подзвонила до брата і розказала це все .А він !!!! Починає захищати свою дитину ,яка всіх б*є і їх також.І каже що мої діти брешуть і таке не може бути .Як себе вести ,і що робити .?Спілкуватися з ними немає бажання .І діти мої також не хочуть .Він сказав що приїде ввечері робити очну ставку з дітьми .Дурдом .
Пушап Ми• 14 июня 2017
Автор, вы должны четко дать понять детям, что вы их будете защищать! это ОЧЕНЬ ВАЖНО! никаких очных ставок, ни за что и никогда! брату тоже четко дать понять, что такое поведение у вас в доме НЕДОПУСТИМО! дома их доця пусть хоть гвозди родителям в лоб забивает, а с вашими родными ВЫ ТАКОГО не потерпите. Научится себя вести - пусть приходит, нет - пусть брат сидит и смотрит за своей неадекватной доцей, без присмотра не подпускать
Админко• 14 июня 2017
От і скажіть ’тут всі зговорились, оббріхують твою дитину, ображають, не привозь її, поки всі не перевиховуються.’ Ну бліна, я від племінника таке б не терпіла, швидко б вказала на двері, родина, чи не родина, якщо не вміє поводитись, хай вдома сидить і займається дресурою батьків.
Не розумію, як можна було не відреагувати моментально на історію з кішкою?? Ну як
? В мене такий агресор миттєво був би виставлений з дому, неважливо чий це син. Якщо таткові не до вподоби, йде слід за сином.
Судячи з того, як ви не вмієте відстоювати свої інтереси перед братом, вам варто припинити спілкування. Бо він ’доведе’ і вам, і вашим дітям, що ви всі винні, а він зі своєю сім’єю - ангели.
? В мене такий агресор миттєво був би виставлений з дому, неважливо чий це син. Якщо таткові не до вподоби, йде слід за сином. Судячи з того, як ви не вмієте відстоювати свої інтереси перед братом, вам варто припинити спілкування. Бо він ’доведе’ і вам, і вашим дітям, що ви всі винні, а він зі своєю сім’єю - ангели.
Куплю орехи• 14 июня 2017
Ответ дляЛя-ля-ля
Как подсказывает мой опыт - родство не повод для общения.
мой опыт поддерживает эту теорию)
Xвостокрутелка• 14 июня 2017
Я б на вашем месте не допустила никаких очных ставок. Просто не пустила бы на порог, сказав, что раз у вас, по его мнению, такие вредные дети, нефик с ними общаться вообще, и сегодня, и впредь. А кошку ветеринару покажите, и поскорее.
Марфушечка душечка• 14 июня 2017
Ответ дляЧупокабра
таке саме .І попробуй щось скажи .Обіди повні штани .Я сьогодні дуже засмучена .Чесно .
Я бы свою кошку придушила на месте, мне было бы все равно чей это сын - брата, свата.
Серьезная баба• 14 июня 2017
7 лет - это уже не несмышленыш. Наплачется еще ваш брат с ней.
А вы делайте как удобно вам и перестаньте подстраиваться под быдло.
Пукимончиг• 14 июня 2017
То есть он должен был при разговоре делать как вы? Не защищать своего ребенка?
Мне не понятно, КАК и главное ЗАЧЕМ молчать, если твоего ребенка обижают?
Просто Мария• 14 июня 2017
Ответ дляЧупокабра
Діти звичайно !! Це не обговорюється ю.Просто хотілося по людськи .Але там не получиться .
Зведіть спілкування до нуля. Поки вони не навчаться себе поводити в суспільстві. Після обзивань моїх дітей та знущань над кицькою, ноги їх в моїй хати би не було. І особисто мені до цілої с....ки, родина чи не родина, друзі чи не друзі. Якщо люди приносять мені та моїй сім’ї дискомфорт, я їх позбуваюсь.
Упругая попка• 14 июня 2017
А вы не молчите, в следующий раз, когда она будет обижать ваших детей, при папе и маме сделайте замечания в грубой форме этой девочке, может они поймут, что их ребёнок плохо себя ведет, и вам это не нравится.
Неправдиша• 14 июня 2017
У нас были такие, я зашла а кота по лестнице бросают, малой сидел плакал .
мой дом закрыт для таких гостей. Хотят-в ресторане.
кружкаЭсмарха• 14 июня 2017
забудьте как их зовут и кто они такие, если ведут себя по-свински и считают это нормой, значит гудбай, нахрен така родына?
НуКаНаКа• 14 июня 2017
Ответ дляЧупокабра
Там не доходить мова людська .Та мала їх виховує і вони потаккають .В їхньому гаражі кицька дворова родила котеня .То він викинув на вулицю просто неба .Я йому зауваження зробила .А він рже і каже та шо ти розказуєш треба їх потопити .Мені до ср..ки . ті коти .

А вони там всі психічно врівноважені? Ви подивіться скільки зараз передач про психологію дитячу. І всі кажуть, якщо дитина б`є тварин, то в неї не все в порядку з психікою. Я б з такими людьми перестала спілкуватися заради здоров´я своїх дітей. А брат хай хіхікає, побачите як він років через 10 захіхікає....
ПуГоФФка• 14 июня 2017
Ответ дляЛя-ля-ля
100%
кружкаЭсмарха• 14 июня 2017
Ответ дляLiudok007
Ви надто терпляча. Маю таких родичів, їхню дитину шмаляю, хоч своїх ні. Кажу їм, якщо ваша нічого іншого не розуміє, то вибачайте. Самі перестали часто приходити, хоч раніше на місяці в гості приїздили і без запрошення. Їхнє гівнятко сидить сумирне, бо знає, що отримає гарантовано. Свої батьків б´є, а вони тішаться
правильно...таких дитяточек только за ухо и в угол, пусть постоит подумает.
Я только за!• 14 июня 2017
Ответ дляЧупокабра
Така норма .Дітей шкода своїх.Але і дуже шкода нашу кицьку дівчата .Вона бідна так нячала від болі .Як можна виховувати так дітей ?
автор,вот зря вы вчера сдержались, я бы встала и так залепила этой ’дытыне’ что звездочки бы с глаз посыпались! как можно бить слабое животное! и пусть бы посл этого со мной брат не общался, было бы только лучше! Зря вы ’слегка поругали’, вы спустили все на тормозах и позволили сесть вам на голову, отсюда и такое отношение к вашим детям - бьет, обзывает.
Я только за!• 14 июня 2017
Ответ дляЧупокабра
Лежить бідна якась дуже безініціативна .Так шкода аж серце зжимається .Вона ще недавно тільки родила .Короче жах дівчата .
автор, быстро кошку в охапку и к ветеринару! у неё могут быть серьезные травмы, вы что! быстро!
ПуГоФФка• 14 июня 2017
автор чому знову керує він? він вас запитувавсь чи ви хочете тої очної ставки? - ні! ви знову заручник ситуації тому що ви слабкіші духом
продумайте все детально до вечора що маєте казати , все що було і перед тим і на протязі всіх років і скажіть все що думаєте, але ви будете вище якщо він вас спровокує я так думаю на крики а ви спокійно все намагайтесь обяснити і скажіть що вас це все добряче вже дістало і поки вони невиховають своє дитя то щоб до вас невезли
кружкаЭсмарха• 14 июня 2017
Ответ дляЧупокабра

АААа, помню..Вы уже где-то писали про эту ситуацию. Извините, но братик Вашт просто быдло, надеюсь жизнь его поставить раком. А Вам нужно забыть как его зовут, и кто он такой. не нужно греть себя фразой ’це ж родыыына’
Не гоню• 14 июня 2017
я бы не допустила никакой очной ставки, т.к. они все равно не признают свою вину. просто вон из дому засранца. и больше не пускать ни под каким предлогом. сегодня кота пнул- а завтра камень ребенку в голову запустит
ПуГоФФка• 14 июня 2017
автор мабуть таки краще буде якщо ви вже поставите все на місця позвоніть брату і скажіть що ніяких очних ставок в вашому домі небуде, і вирішувати це будете ви а не він за вас
поставте його на місце
Я шалунья• 14 июня 2017
Ответ дляЧупокабра
Автор мне жаль не вас, а кошку. Это животное не может за себя постоять и пожаловаться, и заступиться за нее как оказалось некому.
Я только за!• 14 июня 2017
Ответ дляМарфушечка душечка
в смысле? за что кошку то?
Я только за!• 14 июня 2017
Ответ дляМарфушечка душечка
За свою кошку. Опечатка.
фух) не пугайте так!
Я только за!• 14 июня 2017
автор, обещайте нам всем что срочно отнесете кошку к врачу! если человека так ударить - вы же понимаете какие последствия могут быть? от травмы головы, сотрясения мозга до кровоизлияния в мозг и смерти. Обещайте, что покажете её врачу, раз не смогли защитить!
Марфушечка душечка• 14 июня 2017
Ответ дляЯ только за!
фух) не пугайте так!
Наша кошка - член семьи, такая же как и все остальные. Обижать никому не позволю.
Кнопкотык• 14 июня 2017
Ответ дляЧупокабра

Извините,но Ваш брат-быдло!!
Я такая боевая• 14 июня 2017
Ответ дляЧупокабра
Верьте своим детям, а брату скажите что такого поведения его ребёнка в своем доме и по отношению к своим детям терпеть не будете. И если ещё такое будет, вы не стесняясь можете отчехвостить эту деточку по первое число.