14 июня 2017

Така зла ,що аж руки трясуться .

Були у нас в гостях брат з сім*єю.Там є дитина 7 років .Дуже дуже нечемна і забіяка .Завжди коли била моїх дітей ,я мовчала ,не хотіла скандалу .Мої діти її ніколи не зачіпали ,а навпаки хотіли спілкування .Але після таких візитів ,пропадало бажання .Але нічого не зробиш родина є родина .І от остання крапля вчора копнула ця вибачте гімнярка нашу кицьку в голову з всієї сили .!!! Дівчата я аж затерпла .Звук такий був під час удару .. я в шоці .Брат сидить і сміється .Я її трохи посварила .А їм хоть би хни .Але сьогодні зранку мої діти розказують ,що молодшу мою назвала дурою ,скотинякою і свинею.Я вже не стерпіла подзвонила до брата і розказала це все .А він !!!! Починає захищати свою дитину ,яка всіх б*є і їх також.І каже що мої діти брешуть і таке не може бути .Як себе вести ,і що робити .?Спілкуватися з ними немає бажання .І діти мої також не хочуть .Він сказав що приїде ввечері робити очну ставку з дітьми .Дурдом .
показать весь текст
atrorubens 14 июня 2017
Автор, мені дико, що Ви ще тут на форумі поради питаєте, як його себе з братом поводити.

...Ще й переживаєте, що брат образиться. У мене 2 брати, якби будь-хто із них ось так ’А він рже і каже та шо ти розказуєш треба їх потопити .Мені до ср..ки . ті коти’, або сидів і сміявся, дивлячись, як його дитина б´є кицьку - начхати мені було б на його образи.

Якби дитина просто хуліганиста та неспокійна - то була б інша справа, діти бувають дууууже різні, і не завжди це ознака педагогічної запущеності. Але якщо все так, як Ви описуєте, що батько _підтримує_, схвально реагує на вияв жорстокості до тварини - то ну його в дупу, таких родичів.
Краля-Галя 15 июня 2017
Поедьте к ним в гости, пусть ваши детки развлекутся (замечаний не делайте), пусть делают что хотят, хоть на голове стоят! После вашего визита с таким погромом они сами не захотят вас видеть и общаться))
atrorubens 15 июня 2017
Ответ дляПушап Ми
Автор, вы должны четко дать понять детям, что вы их будете защищать! это ОЧЕНЬ ВАЖНО! никаких очных ставок, ни за что и никогда! брату тоже четко дать понять, что такое поведение у вас в доме НЕДОПУСТИМО! дома их доця пусть хоть гвозди родителям в лоб забивает, а с вашими родными ВЫ ТАКОГО не потерпите. Научится себя вести - пусть приходит, нет - пусть брат сидит и смотрит за своей неадекватной доцей, без присмотра не подпускать
Да.
Брату нужна очная вставка, чтобы задоминячить племянников.
Автор, Ваших детей двоюродная сестра уже задоминячила, не позвольте и взрослому мужику это сделать.
Зяблик протестант 15 июня 2017
Ответ дляatrorubens
Да.
Брату нужна очная вставка, чтобы задоминячить племянников.
Автор, Ваших детей двоюродная сестра уже задоминячила, не позвольте и взрослому мужику это сделать.
Что за слово ЗАДОМИНЯЧИТЬ? Что под ним вы имеете ввиду? Это русский язык?
atrorubens 15 июня 2017
Ответ дляЗяблик протестант
Что за слово ЗАДОМИНЯЧИТЬ? Что под ним вы имеете ввиду? Это русский язык?
Что имею, то и введу)
Айя1984 15 июня 2017
Згадалася Анжеліка з ’Невгамовних’ )))
автор Чупокабра 15 июня 2017
Ответ дляZIrynka
Згадалася Анжеліка з ’Невгамовних’ )))
Чому?
Айя1984 15 июня 2017
Ответ дляЧупокабра
Чому?
А там така противна самовпевнена дівчинка ображала маленьких, але вони гуртом часто її перемагали, бо були добрими, а добро в мультиках перемагає зло.

Поговоріть з братом не про те, що він і його донька винні в чомусь, а зайдіть з того боку, що турбуєтеся про племінницю і їй потрібна допомога психолога, щоб надалі не було проблем зі спілкуванням і з законом. Бо ось така агресія нізвідки не береться і сама не зникає - з дитиною треба працювати.
Мини-бикини 15 июня 2017
Автор,як розрулили з братом?
А кітка як?
автор Чупокабра 16 июня 2017
Ответ дляМини-бикини
Автор,як розрулили з братом?
А кітка як?
Ось вчора темку написалаhttp://sovet.kidstaff.com.ua/question-1853316-1