Пьера Безухова• 16 июня 2017

HELP! Бродячі собаки

Що робити і куди звертатися, якщо в центрі міста спокійно собі розгулює агресивна зграя собак? Раніше вдалося обходити їх стороною, сьогодні вискочили зненацька на мене з дітьми, вдалося відігнати, але діти перелякані до істерики. І чи є сенс взагалі кудись звертатися, чи вирішувати питання самим не дуже гуманними методами? Хоч і люблю тварин, але не знаю як можна вирішити таку ситуацію...
Та легко!• 16 июня 2017
ничего, у нас во дворе девочке ногу прокусила, бросается на всех, куда только не звонили, не писали, и полицию 100 раз вызывали-результата 0
Не куру• 16 июня 2017
ничего вы не сделаете и вас за такие мысли сейчас распнут, мужа и сына кусали собаки во дворе, собаки которые прикармливаю добрые бабушки, муж сказал еще раз сунутся убьет нахер всех ночью и я не против, любите дворняг забирайте их домой
Регионщица• 16 июня 2017
А если Вас успокоить не очень ГУМАННЫМ методом? Ищи телефоны обшества защиты животных. Они заберут собак в приют. Не берите грех на душу.
муха в кедах• 16 июня 2017
Ответ дляРегионщица
какой грех?
Та легко!• 16 июня 2017
Ответ дляРегионщица
дайте мне, плиз, такой телефон, Хмельницкая область, буду звонить днем и ночью))
_Циветта_• 16 июня 2017
Шокер спасает. У меня хоть и есть свои собаки не маленькие,но стай боюсь до ужаса.Как вспомню,когда они нас окружили и кидались-сразу паника начинается. Мой кобеляка не прочь вступить в драку,но нафиг мне потом дырки штопать ему. А девки такие же трусихи ,как и я)))Поэтому всегда беру шокер .Одного звука хватает,чтобы стая разбежалась. Моя любовь и сострадания заканчиваются тогда ,когда есть угроза моему здоровью и здоровью моих близких и животных
Кучерявочка• 16 июня 2017
Ответ дляРегионщица
да конечно, заберут, ждите. Вас кусали собаки?
Уточка• 16 июня 2017
Цієї зими на мене з дворічною дитиною напали бродячі пси. Один тримав пащею мене за пуховик, другий намагався вхопити дочку за черевика. Дитину тримала над головою і благо що мала не почала кричати, бо загризли б... А так я помаленьку почала відходити і мене відпустили... Дзвонити кудись виявилось марним, так як собачок ловлять стирилізують і знову ж таки відпускають. Ситуація відбулась в районі гаражного кооперативу біля підприємства на якому працював чоловік - перед самим входом на територію .Собачок пригодовував сам власник прилеглого до території гаража і відпускав їх на дорогу щоб до його священного погреба ніхто не вліз... Ситуацію не вирішили ніяк. Зараз првсюди ходжу з газовим балончиком і панічно боюсь псів...
Кондуктор трамвая• 16 июня 2017
Ответ дляРегионщица
Ищи телефоны обшества защиты животных. Они заберут собак в приют. Не берите грех на душу.

Ага, догонят и еще раз заберут. Может Вы заберете, раз такая сердобольная?
автор Пьера Безухова • 16 июня 2017
Ответ дляРегионщица
в нас один переповнений притулок на багато населених пунктів, ніхто їх не забере
jtywest• 16 июня 2017
Смотрите в эту сторону:
https://www.olx.ua/elektronika/tehnika-dlya-doma/p...
https://gril-gas.com.ua/p312295792-ultrazvukovoj-o...
https://ru.aliexpress.com/premium/ultrasonic%252dd...