Пукимончиг• 22 июня 2017
Онкологія в дітей
Просто масово, з чим це пов´язано? Страшно
КараПузовна• 22 июня 2017
Ответ дляПукимончиг
Звідки? Як вберегтися? нахлинуло
Автор держіть себе в руках. Погані думки притягують погане. Це кажу вам я в якої мама хворіла на рак груді , бабуся і троюрідна сестра на лімфогранульоматоз а дідусь помер від раку кишечника. Особисто моя думка що здорово поміг Чорнобиль - бо радіація накрила всю Україну і спотворила гени і похзначилась на дітках. До цих пір багато зон в яких вона підвищена в тому ж Києві ще багато народу живуть в радіоактивних будинках . Тож я особисто не дивуюсь.
Все знаю вдоль и поперек )• 22 июня 2017
Разве только дети...взрослые просто помощи не просят, а онкоцентр забит больными
Крошка Енот• 22 июня 2017
Гадаю , що пов´язано с продуктами харчування . Вже все напичкано якійсь-то хімічною гидотою
ПочтальЁнша• 22 июня 2017
Продукты, экология, постоянные стрессы. Я думаю что все эти моменты сыграли не немаловажную роль. Моя узист работает в онкологии, ушла в декрет, потом вышла опять на работу, говорит, что поток больных очень увеличился.