Бабайко• 23 июня 2017
Додаткова плата за обмін товару???
Шукала кросівки конкретну модель по найнижчій ціні. знайшла на 100 грн дешевше ніж у інших. не підійшов розмір,є обмін. думала все буде без проблем, звісно доставки оплачую я. а тут продавець ще оголошує мені +100 грн за оплату послуг кур*єра НП,інакше обміну не буде. я з таким ще не стикалась.без доплати на обмін не погоджується. як вчинити?
Соседушка• 23 июня 2017
Ответ дляБабайко
це типу теж доставка але кур*єрська щоб не бігати на НП туда-сюда їй....
Ничооо не понятноооо.
Так отправите и сразу оплатите возврат НП с курьерской доставкой по адресу куда она скажет , это будет + 10 или 20 ( в Донецкую )гривен.
Или она хочет эти +100 себе на карту?
Бабайко
• 23 июня 2017
Ответ дляСоседушка
Ничооо не понятноооо.
Или она хочет эти +100 себе на карту?
саме так,на свою карту.інакше ніякого обміну
Бабайко
• 23 июня 2017
на рахунок доплати кур*єру спочатку, то це я так зрозуміла ввійшло в вартість доставки,60 грн аж!хоча вага посилки всього 400г
Маурита• 23 июня 2017
Ответ дляБабайко
ладно, начнем сначала.
Какая цена кроссовок?
Хочу понять каков удельный вес доставки в стоимости.
Какая цена кроссовок?
Бабайко
• 23 июня 2017
Ответ дляМаурита
ладно, начнем сначала.
Какая цена кроссовок?
1290+60 грн доставка
Соседушка• 23 июня 2017
Ответ дляБабайко
Это развод и вымогательство.
Пишите админам .
Раз ей нужна доставка ,Пусть даёт адрес для доставки и Вы сами ей его организуете .
Пишите админам .
Маурита• 23 июня 2017
Ответ дляБабайко
1290+60 грн доставка
ну, смотрите зависнет 1350 в пролете или тратить дополнительно.
Кроссовки , хоть нравятся?
Бабайко
• 23 июня 2017
Ответ дляМаурита
Кроссовки , хоть нравятся?
так,хороша модель але явно тут пахне розводом...певне краще в прольоті
Маурита• 23 июня 2017
Ответ дляБабайко
ну вон девочки советуют- писать админам.
Здесь брали?
Соседушка• 23 июня 2017
Ответ дляБабайко
Посылки нужно перемерять и взвешивать при получении на НП , они вес и объёмный вес на глаз пишут и естественно в большую сторону.
Я уже раза четыре заставляла их пересчитать стоимость доставки , возвращали по 5-10 гривен.
Бабайко
• 23 июня 2017
Ответ дляМаурита
Здесь брали?
ні,на Шафі
Накладная• 23 июня 2017
Ответ дляСоседушка
это точно , получила сегодня детский купальник в 1 кг пакете , лежит на дне , он в 0,5 спокойно поместился , на нашем отделении если заикнешся , такие глазища как будто из их кармана деньги заберу
я б на вашому місці ці просто повернула, і краще укрпоштою. а у іншого продавця замовила б свій розмір. і з цим продавцем більше діла б не мала.
також тут хотіла собі купити нові босоніжки, написала двом продавцям чи є повернення в разі якщо взуття не підійде. обоє відповіли категорично ні.
купила сьогодні в магазині, такі ж самі+дешевше, ніж тут, на сайті, а ще ж би доставка, чекати...
словом тут купувати краще тільки бу по адеватних цінах, а нове в магазинах з приміркою. особливо взуття
Ответ дляНакладная
просто у них є плани і їх потрібно виконувати, від цього залежить їхня зп
я якщо НП відправляю, то ттн тільки сама створюю, тоді вони не можуть нічого доплюсувати
сьогодні купувала також купальник, попросила продавця вказати з якого міста і відділення відправлятиме, сама створила ттн і вона по ній відправила мені