Бутылка с банками• 24 июня 2017

От і я запитаю на скільки виглядаю ( фото)

Результат:
вже голосів: 718
486 (67.69%) 30-35
185 (25.77%) 40-45
26 (3.62%) 20-25
15 (2.09%) 50-55
6 (0.84%) 18
Викана• 25 июня 2017
Это вы за 1000 стриглись?
Вам же в той теме все написали.
автор Бутылка с банками • 25 июня 2017
Ответ дляОле Лукойе
ро-моему все хорошо , уставшая , или выспаться или отдохнуть , или все вместе , и желательно недели две -три , море , океан ........ и не заморачиваться , а по теме , может 32-35 , выше посты не читала
Це тому що не читали)))
забиякина• 25 июня 2017
Ответ дляЛгин
Спасибо. Не хочу отд.тему создавать. Пожалуйста, оцените мой возраст.
37-38
Берегу и стерегу• 25 июня 2017
Боже автор, вам пора спать.
При вашем количестве детей и недосыпе вы скоро будете на 50 выглядеть
Дети утром проснуться а кушать нечего, мама пропала , Советчицу развлекали. Вернитесь в семью
автор Бутылка с банками • 25 июня 2017
Ответ дляВикана
Это вы за 1000 стриглись?
Вам же в той теме все написали.
Що всьо?
Хіба я там щось у когось запитувала?)
автор Бутылка с банками • 25 июня 2017
Ответ дляБерегу и стерегу
Боже автор, вам пора спать.
Удалено администрацией...
КтоЕслиНеЯ• 25 июня 2017
Ответ дляБутылка с банками
Удалено администрацией...
Ви усім дуже подобаєтеся. Накінець-то не про зовнішність Вашу мова, а про людську натуру. Уже добре. Спіть спокійно: Ви гарна, молода, на 37 не виглядаєте, мейкап Вам дуже пасує. Усе чудово
КтоЕслиНеЯ• 25 июня 2017
Ответ дляБутылка с банками
Це тому що не читали)))
Це ж Вам комліменти, автор
Берегу и стерегу• 25 июня 2017
Ответ дляБутылка с банками
Удалено администрацией...
С моим все в порядке
А вам уже закругляться пора
Берегу и стерегу• 25 июня 2017
Автор, что то вас напомнило
Спокойной ночи
Кирикова• 25 июня 2017
Лет 35-39, симпатичная. Волосы красивые.
Самохвалова• 25 июня 2017
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Автор.Вижу Вас с теплыми оттенками коричневого,карамельного и тд.Все вместе ярко не выделяйте.Вот на быструю руку макияж.
Супеи! Так лучше. Но она вас не слышит...
автор Бутылка с банками • 25 июня 2017
Ответ дляСамохвалова
Не переймайтесь.
Я можу ходити пів року без макіяжу.
ТАЗератти• 25 июня 2017
Ответ дляБутылка с банками
Удалено администрацией...
Ви взагалі про що??? Які ворота??? Я тут взагалі до чого і ви мені хто, щоб я була субєктивною? Мені 34 і я вмію користуватись косметикою, на відміну від вас. І задоволені собою і впевнені в собі жінки не роблять подібне опитування...Я не сказала, що ви некрасива. У вас дивна поведінка і надмірне зациклення на собі - враження, що попали в перший декрет в років 18-20, поки народжували-виховували чотирьох дітей -нікуди в світ не виходили....І закостеніли в думці, що вам і далі 18....А коли ’прокинулись’ від декретної сплячки і вийшли в люди - оппа - оточення ’чомусь’ не бачить дівчинки, а бачить дорослу жінку....
Ще раз кажу - тут сам мейк чи його відсутність не допоможе. Реальний вік знайомі теж не скажуть - з етичних міркувань завжди віднімуть років 5. Я вас не знаю особисто, тому відняла 5років від того віку, який мені видався прийнятним, і написала 30-35. А написала, що пожалкувала, бо ви мене почали дратувати своєю зверхністю...
Ви - досить красива жінка, схожі на голівудську акторку Енді Макдауел. Навіть можна скопіювати її мейк і стиль - чому ні?
АЛЕ. ВИ НІКОЛИ НЕ СКОПІЮЄТЕ ЧУЖУ ВПЕВНЕНІСТЬ У СОБІ. ВЧТЬСЯ СПРИЙМАТИ СЕБЕ АДЕКВАТНО І ЧУЖІ ПОРАДИ НЕ СПРИЙМАТИ ЗА ОБРАЗУ.
автор Бутылка с банками • 25 июня 2017
Ответ дляТАЗератти
Навіщо ви все це писали своїми словами?
Я так і сказала пожалкували бо почала дратувати.
Не варто так емоційно реагувати- це не додає вам впнвненості у собі)))
ТАЗератти• 25 июня 2017
Ответ дляБутылка с банками
Навіщо ви все це писали своїми словами?
Не перекручуйте. Ви мене зрозуміли. А якщо ні - я ще побачу нові теми з вашими фото)))
Моя впевненість в собі дозволяє мені не заморочуватись відносно власного віку)))
Айя1984• 25 июня 2017
Брови хороші і волосся!
автор Бутылка с банками • 25 июня 2017
Ответ дляТАЗератти
Про Енді я в курсі.
Мені ще в 98 говорили що схожа на актрису з фільму 4 весілля і один похорон.
Звісно, дякую.
Але мене це не зворушує і не лестить.
Не прагну бути на когось схожою.
автор Бутылка с банками • 25 июня 2017
Ответ дляТАЗератти
Ой такі всі тут впевнені, а в темі скоро 41 загинаються від депресій)
автор Бутылка с банками • 25 июня 2017
Ответ дляАйя1984
Брови хороші і волосся!
Писали вище що видно як пучками випадають
автор Бутылка с банками • 25 июня 2017
Ответ дляТАЗератти
У мене ще багато фото а скільки ще можу зробити)))
Якщо мені захочеться-то побачите.
А не тому що цього хочеться або не хочеться вам)))
Айя1984• 25 июня 2017
Ответ дляБутылка с банками
Мені видно, що натуральні кучері)) Моя рожева мрія
miraclegirl• 25 июня 2017
Ответ дляБутылка с банками
фото
вы хорошенькая! запоминающаяся до 35.. 32 где-то.. дальше данного поста не читала))
Айя1984• 25 июня 2017
Ответ дляБерегу и стерегу
Автор, что то вас напомнило
Спокойной ночи
І чим це? Автор без макіяжу спеціально, і без дутих губ і томного погляду.
ТАЗератти• 25 июня 2017
Ответ дляБутылка с банками
Якщо мені захочеться-то побачите.
...а мені байдуже...
Ви поки самі не знаєте, чого хочете....’Краще з мудрим втратити, ніж з дурним - знайти’ - то про цю тему..... Жалкую, що взагалі намагалась щось до вас донести..... Боюсь, настільки кваліфікований психолог вам не по кишені....А в мене все. Я - спати. Попробуйте і ви нарешті виспатись замість робити селфі під простирадлом....Може, просвітліє трохи в голові...Або займіться сексом з чоловіком - він певно наговорить зранку мільйон компліментів))) Або, зрештою, зайдіть ще раз в тему Скоро 41 - ви не одна така, раз помічаєте взагалі подібні теми))) А ви щось отут всім доказуєте і про 72%, і про обєктивність, і про те, що й на голівудську акторку не хочете бути схожі....ну та ясно...Обєктивно - виглядаєте на сві вік, просто недоглянуті. Поправимо, пробуйте. А доказувати? Навіщо? Всім начхати на вас отут...У всіх своє обличчя і свій вік і клопоти...
звЄзда, білн, - що захочу, то і буду постити)))))) Та велкам)))) Ще би хто то читав)))
автор Бутылка с банками • 25 июня 2017
Ответ дляАйя1984
Удалено администрацией...
автор Бутылка с банками • 25 июня 2017
Ответ дляТАЗератти
...а мені байдуже...
Оце вас психолога понесло)))
Валеряночки не накапати?)
автор Бутылка с банками • 25 июня 2017
Люди, працюйте над своїми спмооцінками.
Ви навіть без фото удар не тримаєте.
А ще беретесь першими критикувати)
ТАЗератти• 25 июня 2017
Ответ дляБутылка с банками
Оце вас психолога понесло)))
Валеряночки не накапати?)
я вам детально розписала думку, бо бачу, що не доходить)))
автор Бутылка с банками • 25 июня 2017
Ответ дляmiraclegirl
А Ви почитайте.
Не виключено що не передумаєте)