Девальвация• 22 августа 2013
Нарахування стажу
Добрий день. Працюю в коледжі на неповне педагогічне навантаження (трудова з 2002 року). Тарифікована (зарплату отримую щомісяця). Інколи, через непостійний розклад, буває таке, що протягом місяця можу не мати жодної пари. Чи правомірно те, що такі місяці не включаються в мій педагогічний стаж. Посилаються на постанову кабінету міністрів:
П О С Т А Н О В А від 31 січня 2001 р. N 78 8. У разі коли педагогічні та науково-педагогічні працівники виконують роботу обсягом менше або більше норми, передбаченої ставкою заробітної плати, розмір надбавки за вислугу років зменшується або збільшується пропорційно навантаженню (обсягу роботи). Це получається що я і так працюю 11 років меньше ніж на півставки, так ще і стаж мені нарахували лише 8 років і 9 місяців (в декреті не була). Особливо ніколи не вимагала більше (і так б не дали) бо ще заочно вчилася на 2 ВО, потім магістратурі, потім аспірантурі (ще не захистилася). Дякую.
Мама Чели• 22 августа 2013
Здравствуите,я тоже работаю аналогично, но кода на 0,5 ставки, когда на 0,7. Мне считали ве ода полностью. Вот в этои Постанове написано:
4. Працівникам підприємств, установ, організацій, які крім
основної роботи займалися викладацькою роботою у навчальних
закладах обсягом не менше ніж 180 годин на навчальний рік, до
стажу педагогічної роботи для виплати надбавки за вислугу років
зараховуються місяці, протягом яких проводилася викладацька
робота.
Працівникам підприємств, установ, організацій, які крім
основної роботи працювали за сумісництвом на посадах
науково-педагогічних або педагогічних працівників з обсягом роботи
не менше ніж на 0,25 посадового окладу (ставки заробітної плати),
до стажу педагогічної роботи для виплати надбавки за вислугу років
зараховується період роботи на цих посадах.
Т.е., как я понимаю, если вы совмещаете, то считают часть стажа.
А пункт
8. У разі коли педагогічні та науково-педагогічні працівники виконують роботу обсягом менше або більше норми, передбаченої ставкою заробітної плати, розмір надбавки за вислугу років зменшується або збільшується пропорційно навантаженню (обсягу роботи).
касается по-моему только того, сколько платить вам надбавку за стаж,т.е. работаете работаете на 0,5ст + % за стаж или на 1,5ст + % за стаж (т.е. % считается от пед нагрузки,а не от 1 ставки).
робота.
А пункт
Аноним Анонимыч• 22 августа 2013
Вам нужно обратиться к юристу, который работает в Системе образования. У нас законы как дышло и каждый работодатель их трактует в свою пользу.
Девальвация
• 26 августа 2013
от іменно я не сумісник, просто мені не дають більше годин, було навіть раз що мала меньше ніж 180 (ставка 720), і от цей рік не рахували хоч ніде такого не бачила в законодавстві про основних працівниківю