Семен Семеныч• 09 июля 2017
Обувь Бершка маломерит?
Продавец пишет 37 р стелька 23,5 см не пойму так меряют или реально маломерит?
Пожмаковна• 09 июля 2017
так вона маломірить. стандартно майже у всьому взутті цієї фірми розміри не сходяться з нашими. якщо у нас 38 розмір - це 25 см довжина стельки то у бершки - це 39 розмір. перевірено не на одній парі взуття . і взуття трохи вузькувате як на мене