Смячиком• 18 июля 2017

Ботокс волосся. Перукарі підскажіть

Від природи моє волосся пушиться і неслухняне. Хочу відростити довше ( іде довгий час каре), але не можу , бо через постійне користування утюжком кінці втрачають блиск і дуже сухі. Перукар порекомендувала робити ботокс. В неї процедура буде коштувати більше 1000. Але вона тільки піде вчитися. Відкрила олх,а там ціни стартують від 400. ( Чому так дешево?)Підскажіть,яка середня вартість цієї процедури в Києві.? Довжина каре. Скільки тримається? Чи є від неї ефект про якийсь пишуть. Дякую за відповіді.
Пенять на зеркало• 18 июля 2017
Делайте кератин + ботокс.

автор Смячиком • 18 июля 2017
Ответ дляПенять на зеркало
Делайте кератин + ботокс.
Мені перукар сказала ,що це різні процедури. Їх разом можна робити?
Пенять на зеркало• 18 июля 2017
Ответ дляСмячиком
Да, ботокс добавляют в кератин.
автор Смячиком • 18 июля 2017
Ответ дляПенять на зеркало
Да, ботокс добавляют в кератин.
А Ви робили ? Який ефект
larochka80• 18 июля 2017
Автор, робіть ботокс. В мене та ж проблема, що і у Вас. Робила минулим літом ботокс, дуже сподобалося, але ефект не довготривалий, приблизно місяця три (але я кожен день мию голову). Волосся живе, блискуче. І ще є один нюанс, голову потрібно буде мити ТІЛЬКИ безсульфатними шампунями. Потім, після ботокса, робила кератин, мені не сподобалося, волосся як у ляльки. Ось завтра йду знов робити ботокс. У нас в місті в салоні на моє волосся ботокс коштує 650грн., волосся до лопаток, але дуже густе і не слухняне. З приводу ботокс + кератин не скажу, не чула про таке, адже це дійсно різні процедури. Ботокс це більш лікування волосся, а кератин це просто вирівнювання. Але можливо, що і так роблять. Але моя Вам порада, не робіть у майстра, яка на Вас буде тільки вчитися, краще знайдіть спеціаліста.
larochka80• 18 июля 2017
Середню вартість процедури в Києві не підкажу, бо не знаю, але однозначно не 400грн., якщо якісні матеріали використовуються.
автор Смячиком • 18 июля 2017
Ответ дляlarochka80
Дякую
автор Смячиком • 18 июля 2017
Ответ дляlarochka80
Дякую